Svētdiena, 17.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Tenis, Dravis;

Ghetto Games ielu basketbola un ielu florbola turnīri notiks Valmierā

Easyget.lv, 24.07.2013. 10:03

Piektdien, 26.jūlijā, ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Games“ trešo gadu pēc kārtas Valmierā rīkos sacensības – šogad ikviens interesents aicināts piedalīties ielu basketbola un ielu florbola turnīros.

Florbola un ielu basketbola turnīri laukumā pie Valmieras Kultūras centra sāksies plkst.18.00. Reģistrēšanās spēlēm notiks no plkst.17.00 līdz plkst.18.00. „Ghetto Floorball“ sacensības Valmierā tiks organizētas sadarbībā ar Latvijas Florbola savienību.

Savukārt uz bezmaksas aerobikas kustību treniņu fitnesa instruktores Ilzes Audzevičas vadībā aicināts ikviens interesents. Nodarbība, kas sāksies plkst. 17.00, tiks īstenota programmas „Ghetto Cares“ ietvaros.

„Ghetto Basket“ turnīrā dalībnieki varēs sacensties vairākās vecuma grupās – vīrieši, kas dzimuši 1996.gadā un vecāki, U16 grupā - 1997.gadā dzimuši puiši un jaunāki, U14 grupā – 1999.gadā dzimušie un jaunāki, U12 grupā – 2001.gadā dzimušie un jaunāki puiši. Arī dāmas sacentīsies vairākās vecuma grupās – basketbolistes, kas dzimušas 1996.gadā un agrāk, U16, U14 un U14 grupās. Nepieciešamības gadījumā grupas tiks apvienotas.

„Ghetto Basket” dalībnieki vīriešu grupā cīnās par „Ghetto Family” un Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) komandas Goldensteitas „Warriors” basketbolista Andra Biedriņa dāvāto braucienu uz Ņujorku, kura ietvaros uzvarētājiem būs iespēja klātienē vērot Nacionālās Basketbola asociācijas (NBA) spēli. Šo braucienu kā balvu jau ieguvusi Jelgavas komanda „Armet”, kā arī 2011.gada īpašā „Ghetto Basket” turnīra uzvarētāji no Rīgas – komanda „Mazais”.

Kā zināms, piektajā sezonā ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Games“ rīko sacensības nevien savā mītnes vietā – Grīziņkalna skeitparkā, bet arī daudzās Latvijas pilsētās, tostarp Rēzeknē, Dobelē, Salaspilī, Alūksnē, Saulkrastos, Limbažos un citviet. Vasaras sezonā iecerēti arī vēl divi nozīmīgi pasākumi – no 8.līdz 11.augustam Ventspilī tiks rīkots starptautiskais ielu kultūras, sporta un mūzikas „Ghetto Games festivāls Ventspilī", bet sezona noslēgsies ar vērienīgo pasākumu 31.augustā Rīgā, 11.novembra krastmalā.

„Ghetto Games” organizē: „Ghetto Family“.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV