Svētdiena, 17.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Tenis, Dravis;

"Nike Riga Run" būs iespējams startēt arī bez laika kontroles

Easyget.lv, 29.07.2013. 11:29

Līdz Baltijā lielākajam sporta labdarības pasākumam "Nike Riga Run" atlicis mazāk nekā mēnesis - tas ir pietiekami, lai kādai no 4 sacensību disciplīnām sagatavoties paspētu arī iesācēji. Šogad "Nike Riga Run" organizatori piedāvā dalībniekiem startēt sacensībās arī bez laika kontroles.
"Nike Riga Run" būs iespējams startēt arī bez laika kontroles

Lai ikviens "Nike Riga Run" labdarības idejas piekritējs 18. augustā varētu komfortabli startēt pasākumā un mazāk pārliecinātiem dalībniekeim piedalīšanās prieku neaizēnotu domas par sportiskiem rezultātiem, organizatori šogad piedāvā jaunumu - startēt arī bez laika kontroles.

Sandijs Pinkulis, SIA „Sportland” Pārdošanas un mārketinga vadītājs: „Šis ir viens no veidiem kā iedrošināt ikvienu – pat ja dalībnieks nejūtas pārliecināts par savām spējām, augstāk par uzstādīto sportisko rezultātu tiks novērtēta dalība pasākumā, lai kopīgiem spēkiem sasniegtu mūsu mērķi – arvien vairāk cilvēku pievēršot aktīvam dzīvesveidam, vienlaikus palīdzot fonda Ziedot.lv projektam Mazajām sirsniņām”

Ja dalībnieks nolēmis piedalīties sacensībās bez laika kontroles, tas nozīmē, ka tā laiks netiks ne mērīts, ne arī publicēts rezultātu tabulā. Iespēja startēt bez laika kontroles tiks piedāvāta visās 4 Nike Riga Run 10 km disciplīnās: skriešanā, nūjošanā, skrituļslidošanā un rollerslēpošanā. Reģistrēties disciplīnām bez laika kontroles var arī visos Nike un Sportland veikalos, kā arī www.nikerigarun.lv.

"Nike Riga Run" organizatori atgādina, ka ikviens sporta entuziasts tiek gaidīts bezmaksas sagatavošanās treniņos profesionālu treneru vadībā. Treniņi pirmdienās (skriešanā) plkst.18:30 notiek Uzvaras parkā, otrdienās un ceturtdienās (skriešanā, nūjošanā, iešanā, rollerslēpošanā un skrituļslidošanā) plkst. 19.00 Mežaparkā. Ikvienam nūjošanas interesentam Mežparkā ir iespēja iznomāt nūjošanas nūjas un bez maksas izmēģināt dažādus Nike skriešanas testa apavus. Nodarbību laikā Mežparkā darbojas arī bērnu laukums, kur auklītes gādībā iespējams atstāt bērnus, lai vecāki varētu pilnvērtīgi nodoties sportam.

Foto: Publicitātes foto

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV