Svētdiena, 17.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Tenis, Dravis;

Ghetto Games festivālā noskaidroti pirmo sacensību uzvarētāji

Easyget.lv, 09.08.2013. 09:46

Pirmajā festivāla dienā noskaidroti uzvarētāji Latvijas reitinga sacensībās skeitbordā un ekstrēmajā skrituļslidošanā

Piektdien, 9.augustā, Ventspilī pašmāju ekstrēmo sporta veidu pārstāvjiem „Ghetto Games“ festivālā pievienosies ārzemju viesi no Eiropas un citām pasaules valstīm, lai cīnītos par uzvaru starptautiskajās BMX frīstaila un ekstrēmās skrituļslidošanas sacensībās.

Otrajā festivāla dienā sacensības notiks ne tikai pilsētas skeitparkā, bet arī pie basketbola halles, kur tiks rīkots velo polo turnīrs. Savukārt skeitparkā turpināsies gan Latvijas reitinga sacensības BMX frīstailā, kuru noslēgums no ceturtdienas tika pārcelts uz piektdienu, gan arī notiks starptautiska mēroga sacensības. Kopumā Ventspils skeitparkā pirmajā „Ghetto Games“ festivāla dienā savu prasmi pierādīja 33 ekstrēmās skrituļslidošanas pārstāvji, skeitbordā – 28 dalībnieki. BMX sacensībās plānots, ka piedalīsies 49 braucēji.

Piektdien reģistrēšanās pārceltajām BMX sacensībām sāksies plkst.11.00, savukārt sacensību fināls – plkst.12.00, bet apbalvošana notiks plkst.13.00. Starptautiskā mēroga sacensības ekstrēmajā skrituļslidošanā un BMX frīstailā sāksies plkst.14.00.

Paredzams, ka likmes starptautiskajās sacensībās būs augstas, jo pašmāju sportisti un ārzemju viesi cīnīsies par Ventspils pilsētas domes priekšsēdētāja Aivara Lemberga naudas balvām 3000 latu vērtībā. Šogad skrituļslidošanā uz sacīkstēm aicināja jūrmalnieks Nils Jansons, kura vārdā nosaukta šī sacensību disciplīna. Viņam aicinājumam atsaukušies daudzi elites līmeņa skrituļslidotāji, kā arī lieliski Latvijas sportisti.

„Ghetto Games festivāla Ventspilī“ kulminācijas diena būs sestdiena, 10.augusts, kad Kurzemes rietumkrastā ieplānots visvairāk aktivitāšu, pulcējot dažādu sporta veidu pārstāvjus vienuviet. 10.augustā pilsētas centrā un skeitparkā savu atlētiskumu un cīņas sparu pierādīs ekstrēmās skrituļslidošanas un BMX frīstaila pārstāvji, Baltijas Open čempionāta ielu vingrošanā dalībnieki, Ziemeļeiropā labākie ielu motociklu frīstaila braucēji, ielu basketbolisti, armvrestlinga, velotriāla, ielu florbola, velo polo un skimborda piekritēji.

10.augustā vizuāli krāšņākie un iespaidīgākie būs divi pasākumi - ielu motociklu frīstaila braucēju šovs, kas sāksies plkst.20.00, sekojot sacensībām šajā sporta veidā, kā arī starptautiskās „Slam Dunk“ sacensības, kas tiks atklātas plkst.19.00. „Šo varētu uzskatīt par neoficiālu Eiropas čempionātu, jo no astoņiem labākajiem sportistiem būs pārstāvēti seši,“ gaidāmo „dankeru“ konkursu raksturojis viens no šo sacensību dalībniekiem, daudzkārtējs starptautisku un Latvijas „Slam Dunk“ sacensību uzvarētājs Kristaps Dārgais.

10.augustā Olimpiskā centra „Ventspils“ teritorijā savukārt iecerētajās armvrestlinga sacensībās spēkiem mērosies daudzkārtēji pasaules un Eiropas čempioni. Turpat Olimpiskā centra „Ventspils“ teritorijā notiks arī „Baltijas Open čempionāts ielu vingrošanā“, kurā sacentīsies labākie ielu vingrotāji no Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Norvēģijas un Ukrainas. Festivāla ietvaros tiks noskaidrots Baltijas čempions ielu vingrošanā „freestyle“ kategorijā, kā arī notiks tautas klases sacensības „Spēks no Latvijas Dzelzceļa“. Sestdien festivāla ietvaros notiks arī starptautiskais ielu basketbola turnīrs, kurā 20 komandas no vairākām valstīm cīnīsies par 2000 eiro lielu balvu fondu.

Jau ziņots, „Ghetto Games festivālā Ventspilī“ no 8.līdz 11.augustam sacensības un aktivitātes noritēs armvrestlingā, BMX frīstailā, ekstrēmajā skrituļslidošanā, ielu basketbolā, ielu vingrošanā, ielu dejās, ielu florbolā, ielu motociklu frīstailā, longbordos, MTB frīstailā, skeitbordā, skeitborda slalomā, skimbordos, veikbordā, velo polo, velotriālā un citos. Lai arī iepriekš vēstīts, ka festivālā sacensības un aktivitātes notiks 20 dažādos sporta veidos, organizatori tehnisku iemeslu dēļ šogad nolēma atcelt aktivitātes ielu futbolā un regbijā 7.

Pirmās dienas sacensību rezultāti

Skeitbords

Iesācēji
1.vieta. Tomass Daugavietis
2.vieta. Emīls Šegijevs (Rīga)
3. vietaNormunds Kaulakans (Rīga)

Amatieri
1. vieta. Kristaps Bērziņš (Rīga)
2. vieta. Edgars Dīriņš (Talsi)
3. vieta. Kristers Golts (Liepāja)

Meistari
1. vieta. Niklāvs Vētra (Rīga)
2. vieta. Valdis Nikoņenoks (Salaspils)
3. vieta. Kristers Gulbis (Rīga)

Ekstrēmā skrituļslidošana/inline
Iesācēji
1. vieta. Kaur Piirsalu (Igaunija)
2. vieta. Dāniels Koltovs (Rīga)
3. vieta. Mārtiņš Dābols

Amatieri
1. vieta. Andris Miltiņš (Rīga)
2. vieta. Emīls Briedis (Ķekava)
3. vieta. Oskars Pavlovičs (Nereta)

Meistari
1. vieta. Jānis Ķirpis (Rīga)
2. vieta. Niklāvs Katlaps (Liepāja)
3. vieta. Andris Kreicbergs (Liepāja)

Festivālu rīko ielu kultūras un sporta kustība „Ghetto Family“ sadarbībā ar Ventspils pilsētu.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV