Ceturtdiena, 25.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Līksma, Bārbala;

Indulim Bekmanim septītā vieta "Baltijas ceļš" velobrauciena kopvērtējumā

Easyget.lv, 23.08.2013. 11:15

Pēc daudzdienu velobrauciena "Baltijas Ceļš" ceturtā etapa (179km), Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas riteņbraucējs Indulis Bekmanis kopvērtējumā pakāpies jau uz septīto pozīciju.

Latvijā notikušo velobrauciena Baltijas ceļš ceturto etapu no Smiltenes līdz Siguldai visātrāk veica Patriks Tybors (laiks 3:52:24) no Dukla Trencin – Trek, otrais finišēja Ivans Savitskij (laiks 3:52:29) no Rusvelo, bet trešais igaunis Paavo Paajanens (laiks 3:52:34) no Team Differdange – Losch.

No Alpha Baltic/Unitymarathons.com riteņbraukšanas komandas labāko rezultātu uzrādīja Indulis Bekmanis, kas ierindojās 10. vietā un Latvijas posmu pieveica 3 stundās 52 minūtēs un 47 sekundēs, kopvērtējumā pakāpjoties uz 7. pozīciju.

Otro labāko rezultātu no Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas uzrādīja Kristofers Rācenājs, kurš šodien ierindojās 27. pozīcijā, kopvērtējumā 39. vieta. Emīlam Liepiņam ceturtajā etapā 29. vieta, kopvērtējumā 22. vieta, bet Reins Andrijanovs šodien 56. vietā, kopvērtējumā 62. vieta.

Baltijas ceļš sešu dienu sacensības noslēgsies 25. augustā, velobrauciena kopējais distances garums ir 1019,3 kilometri.