Ceturtdiena, 26.Novembris 2020. » Vārdadienas svin: Sebastians, Konrāds, Sebastijans;

Pirmo reizi Latvijā – Entuziastu pludmales volejbola līga

Easyget.lv, 25.09.2013. 13:11

20. oktobrī ar pirmo spēli tiks atklāta Entuziastu pludmales volejbola līga (EPVL), kura no oktobra līdz maijam norisināsies reizi mēnesī – katra mēneša trešajā svētdienā pludmales sporta centrā Brazīlija.

Ikviens entuziasts var reģistrēt savu komandu līdz 11. oktobrim.

„Līga nav vienreizējs pasākums, kas norisināsies vienu sezonu. Mūsu mērķis ir padarīt Entuziastu pludmales volejbola līgu par ikgadēju pasākumu, popularizējot amatieru volejbolu un piesaistot aizvien vairāk pludmales volejbola spēlētājus no visas Latvijas, dodot iespēju ikkatram, neatkarīgi no vecuma, spēlēt kvalitatīvā un vienotā līgā Volejbola entuzianstus sagaida vēl citi pārstiegumi un jaunumi, kurus gan šobrīd vel neatklāsim, sola organizatori.

Līgas pirmajā sezonā piedalīsies 32 vīriešu komandas, savukārt 2014. gada janvāra līgā tiks organizētas spēles arī sieviešu konkurencē, ja līdz noteiktajam laikam pieteiksies vismaz 16 sieviešu komandas. Katrai komandai sezonas laikā būs garantētas vismaz 14 spēles, kas noritēs pēc starptautiskajiem FIVB pludmales volejbola noteikumiem. Pilns spēļu laiks – 2 seti līdz 21 punktam (2 punktu pārsvars), ja nepieciešams – 3. sets līdz 15 punktiem. Pēc pieteikušo dalībnieku skaita komandas tiks sadalītas apakšgrupās, kuru izloze notiks tehniskajā sanāksmē pēc 11. oktobra - dalībnieku reģistrācijas beigām.
Spēles tiesās organizatoru piesaistīti profesionāli tiesneši. Čempionāta sezonā katrai komandai tiks skaitīti punkti, pēc kuriem vadoties, aprīlī tiks organizētas play-off spēles un maijā – sezonas fināls. Pēc 2013/2014 sezonā iegūtajiem punktiem, nākamajā sezonā komandas tiks sadalītas pa līgām – A un B.

Reģistrācija čempionātam notiek elektroniski - sūtot pieteikumu līdz 11. oktobrim uz e-pastu: info@vissvolejbolam.lv. Pieteikumā nepieciešams norādīt abu komandas dalībnieku vārdu, uzvārdu, komandas nosaukumu un kontakttālruni. Dalības maksa komandai par vienu sezonu ir Ls 200. Maksu par sezonu ir iespējams sadalīt 4 daļās un apmaksās 4 mēnešu laikā kopš reģistrēšanās brīža, iepriekš vienojoties.

Līgas pirmās sezonas uzvarētāju komandai galvenā balva būs 7 dienu atpūta pie Vidusjūras – Kiprā no ceļojumu aģentūras KEL Travel. Otrās un trešās vietas ieguvējus arī gaida patīkams pārsteigums no KEL Travel, kā arī līgas kauss un balvas no citiem atbalstītājiem. Netiks aizmirsts arī par pārējiem dalībniekiem.

Iespēja sekot līgas norisei, jaunumiem un saņemt atbildes uz interesējošiem jautājumiem EPVL Twitter: www.twitter.com/pludmalesvolley, Facebook - www.facebook.com/EPVLeague, Draugiem lv - www.draugiem.lv/EPVL, kā arī pie sacensību organizatora Mārtiņa Kirsānova pa tālruni 20228873 vai e-pastu: info@vissvolejbolam.lv, kā arī līgas mājas lapā (drīzumā).

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV