Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Ar svinīgu hokeja maču noslēgusies akcija „Iekārto savu hokeja laukumu!”

Easyget.lv, 21.01.2014. 13:40

Kampaņas „Iekārto savu hokeja laukumu!” noslēguma pasākumā Ļaudonā notiek skolas hokeja laukuma atklāšana, svinīgs hokeja mačs un Rīgas „Dinamo” hokejisti jaunajiem hokejistiem dāvina slidas.

Latvijas Televīzijas (LTV) „Tautas sporta” un akciju sabiedrības „Aldaris” rīkotā kampaņa „Iekārto savu hokeja laukumu!” atbalsta aktīvistus un sporta entuziastus, kas vēlas sakārtot, atjaunot vai izveidot atklātos hokeja laukumus Latvijas reģionos. Kā top septiņu laureātu laukumi, redzēsim „Tautas sporta” akcijas noslēguma kopsavilkumā 26. Janvārī pulksten 13.15 LTV7.

Kampaņas „Iekārto savu hokeja laukumu!” noslēguma pasākums norisinājās Ļaudonā, kur skolas hokeja laukuma atklāšana kļuva par īstiem pilsētas svētkiem. Vietējie entuziasti bija vieni no septiņiem laureātiem, kuri 57 projektu konkurencē izcīnījuši finansiālo atbalstu hokeja laukuma iekārtošanai. “Īpašu pārsteigumu sagādāja Rīgas „Dinamo” hokejisti, kuri dāvāja vietējiem puikām 26 slidu komplektus. Šo misiju veica Oskars Cibuļskis un Gints Meija, kuri novēlēja viņiem izaugt līdz valsts izlases līmenim un dot papildinājumu arī „Dinamo” komandai,” skaidro LTV Sporta redakcijas vadītājs Andris Ušackis.

„Akcijas noslēguma centrālais notikums bija septiņu komandu hokeja turnīrs, kurā bez laukuma saimniekiem, LTV ”Tautas sporta” un ”Aldara” komandām startēja arī Raunas, Mārcienas, Mētrienas un Madonas komandas. Kopumā triumfēja dzīvesprieks un lieliska atziņa, ka entuziasms kopā ar mērķtiecību spēj iedvesmot arī apkārtējos. Tieši tāds arī bija akcijas mērķis,” ar gandarījumu komentē A. Ušackis, uzsverot, ka dažādās Latvijas malās hokeja laukumu iekārtošanai savu atbalstu pieteicās sniegt gan būvniecības firmas, gan hokeja entuziasti, kuri prot novērtēt vienkāršu ikdienas prieku - spēlēt hokeju pašu veidotā laukumā.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV