Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Lielpilsētas ritms pret cilvēka ritmu

Easyget.lv, 30.04.2014. 09:07

Ar aicinājumu turpmāk katru pusdienu pārtraukumu vingrot kopā ar kolēģiem, priekšniekiem un klientiem – ikviens rīdzinieks tiek gaidīts uz kopīgu vingrošanu parkā Esplanādē trešdien, 30. aprīlī, plkst. 14.00, 15.00 un 16.00.

Profesionāli treneri demonstrēs vingrojumus, kas īpaši nepieciešami pie datora sēdošajiem darbiniekiem. Bet fizioterapeiti skaidros „pasmasāžas” un „kolēģu masāžas” pamatprincipus.

Dienu pirms Maija svētku brīvdienām izvingroties Esplanādē biedrības BodyArt treneru vadībā, iepazīties ar visām digitālajām veselības uzturēšanas iespējām modernu cilvēku kabatās, nolikt velobraucēja tiesības un daudzas citas lielpilsētas iedzīvotāju veselību veicinošas aktivitātes Rīga2014 Esplanādes paviljonā aicina Rīgas Domes Labklājības departamenta iniciētā kampaņa „Lielpilsētas ritms pret cilvēka ritmu”.

„ Ja mūsu stresa pilnajā un datoratkarīgajā biroju ikdienā mēs pavingrotu 20 minūtes, kaut vai pie datora; ja uz darbu, cik tik iespējams dotos ar kājām vai divriteni; ja glāstot savus skārienjūtīgos viedtālruņus lietotu arī dažādas veselīgas diētas, soļu skaitīšanas, vingrojumu paraugu un citas aplikācijas – ikviens rīdzinieks varētu ietaupīt ne vien naudu, bet arī laiku, un iegūt daudz papildus enerģijas, kļūt veseli un veiksmīgi,” uzsver Irēna Kondrāte, Rīgas Domes Labklājības departamenta vadītāja. Uz kopīgu vingrošanu viņa aicina arī visus savus kolēģus – citu Rīgas Domes departamentu un iestāžu darbiniekus: „ Mēs ceram, ka mūsu aicinājumam un piemēram pievienosies gan pašvaldības, gan valsts un privāto iestāžu darbinieki!”

Profesionālu treneru sagatavoti īpašie „Biroja vingrojumu piemēri un atbilstoša mūzika” tiks ievietota www.bodyartschool.lv mājas lapā, kur turpmāk ik viens jebkurā brīdī ar, vai bez kolēģiem varēs izvingroties darba dienas vidū. Organizatori cer, ka „īsās darba dienas” beigās pirms Maija svētku brīvdienām daudzi priekšnieki ļausies savu darbinieku vēlmei kopīgi izvingroties pie Raiņa pieminekļa esplanādē.

Rīgas 1. Slimnīcas masieru komanda apņēmusies izmasēt katra biroja darbā saspringtā darbinieka skaustu un iemācīt masāžas elementus, ar kuriem turpmāk kolēģi var atbrīvot viens otru no saspringuma.

Pasākuma laikā ikviens tiek mudināts arī atklāt savu velo sezonu gan oficiāli nokārtojot velobraucēja apliecību CSDD un Lattelecom kopīgi radītajā virtuālajā eksāmena klasē. Savukārt Open bike pašapkalpošanās velodarbnīcā salabot un aprīkot ar atstarotājiem savu divriteni varēs ikviens velo aktīvists. Turklāt Rīgas Pašvaldības policijas inspektori un suns Rotto demonstrēs praktiskas iemaņas un ekipējumu velobraucēju drošībai, kā arī drošībai uz ūdeņiem un Rīgas ielās.

Tikmēr Microsoft darbinieki izskaidros visu par moderno viedtālruņu iespējām ārstēt un uzturēt Jūsu veselību ikdienā, bet biedrības Helth&Safe ārsti demonstrēs kā mediķi spēj uzlabot jūsu veselību ar telemedicīnas rīkiem, jūsu mājā vai birojā ienesot modernu veselības aparatūru, kas dažās minūtēs spēj aizstāt ierastās garās un dārgās veselības pārbaudes.

Visas aktivitātes visu vecumu rīdziniekiem un pilsētas viesiem pieejamas bez maksas.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV