Otrdiena, 16.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Mintauts, Alfs, Bernadeta;

"Skonto" FC un FK „Rīga" dramatiskā cīņā nospēlē neizšķirti 4:4

Gatis Kreceris, 11.06.2007. 14:45 | komentāri (1)

„LMT Virslīgā” 11. kārtas spēlē „Skonto” FC savās mājās, pašā spēles izskaņa izrāva neizšķirtu pret šīs sezonas vienu no veiksmīgākajām komandām FK „Rīga”. Spēle beidzās ar futbolam neraksturīgu rezultātu 4:4.

Diezgan negaidīti, taču jau pirmajā spēles minūtē tika atklāts mača rezultāts. Pēc precīzas Perepļotkina piespēles vārtus guva Latvijas izlases spēlētājs Aleksandrs Cauņa. Mājinieki spēles sākumā uzbruka aktīvāk, vairāk kārt liekot FK Rīga aizsargiem demonstrēt savu meistarību. Spēles 37. minūtē mājinieki izveidoja pretuzbrukumu, kuru precīzi noslēdza aktīvais Blanks un „skontieši” atradās vadībā jau ar 2:0. Pēc nepilnām 6 minūtēm lielisku izdevību neprata izmantot Landirevs, kurš izgājienā 1:1 sita nedaudz garām vārtiem (šādās situācijās vārti jāgūst). Pirmā puslaika pašā izskaņā (44. minūtē) viesi rezultāta starpību samazināja. Vārtus guva Mežeckis, rezultāts 1:2. Pirmajā puslaikā vairs nekas nemainījās un komandas devās atpūtā pie rezultāta 2:1 Skonto labā.

Otrajā puslaikā abas komandas kopā guva 5 vārtus, līdz ar to sanākušie skatītāji noteikti nebija vīlušies. Jau pēc nospēlētām 6 minūtēm spēles otrajā pusē viesi panāca izlīdzinājumu. Skonto aizsargs Kožans savā soda laukumā neatļauti kavēja Landirevu, par ko soģis viņam parādīja dzelteno „plāksteri”. „Pendeli” vārtu guvumā pārvērta Nikolajevs. Nepagāja ne 3 minūtes, kad mājinieki atkal izvirzījās vadībā, šoreiz precīzi sita Perepļotkins, 3:2 Skonto labā. Spēles 76. minūtē nu jau otrreiz šajā spēlē panāca FK Rīga futbolisti. Pēc veiksmīgas Landireva piespēles vārtus guva Žigajevs. Turpinājumā abu komandu treneri izdarīja vairākas maiņas (Skonto ar domu pastiprināt uzbrukumu, FK Rīga aizsardzību). 87. minūtē nu jau savus otros vārtus spēlē guva Žigajevs un 3 minūtes līdz pamatlaika beigām viesi atradās vadībā ar 4:3. Likās jau, ka vairs šajā spēlē nemainīsies, taču tā nenotika. Tiesneša pieliktā kompensācijas laika piektajā minūtē pēc soda sitiena vārtus guva Dirnbahs un neizšķirts 4:4. Šāds bija arī mača beigu rezultāts.

"Skonto" FC - FK „Rīga" 4:4 (2:1)

Vārtu guvēji: Cauņa 1, Blanks 37, Mežeckis 44, Nikolajevs 51 pēc 11 m, Perepļotkins 55, Žigajevs 74, 87, Dirnbahs 90+5.