Otrdiena, 28.Jūnijs 2022. » Vārdadienas svin: Kitija, Viesturs, Viestards;

"Samsung" laiž klajā enerģiju taupošo "Eco Bubble" veļas mazgājamo mašīnu

Diana Dzene, 10.06.2011. 13:05

Samsung Electronics, globālais līderis patērētāju elektronikas jomā, sākot ar jūniju Baltijas tirgū piedāvā jaunās Eco Bubble veļas mašīnas, kas ietver unikālu tehnoloģiju burbuļu radīšanai, kas dziļi iekļūst drēbju audumā un izmazgā to tik ātri kā vēl nekad. Tirgū ir pieejami 6kg, 7kg, 8kg un drīzumā parādīsies arī 12kg tilpuma Eco Bubble veļasmašīnu modeļi A++ un A+++ kategorijās, kas ir augstākās kvalitātes klases rādītāji.
"Samsung" laiž klajā enerģiju taupošo "Eco Bubble" veļas mazgājamo mašīnu

Eco Bubble veļas mašīnās izmantota tehnoloģija īpašu burbuļu radīšanā, kas pilnībā izšķīdina mazgāšanas līdzekli, tādējādi palīdzot tam iekļūt drēbju audumā 40 reizes ātrāk, nekā to spēj mazgāšanas līdzeklis klasiskajā veļas mašīnā. Pilnībā izskalojot mazgāšanas līdzekļa pārpalikumus, Eco Bubble veļas mašīna parūpējas, lai drēbes pēc katras mazgāšanas reizes izskatītos kā jaunas un lai arī mazgāšanas tvertne būtu tīra un bez jebkādiem nepatīkamiem aromātiem.

Kamēr klasiskajām veļas mašīnām drēbju mazgāšanai ir nepieciešams uzsildīts ūdens, Eco Bubble veļas mašīna spēj izmazgāt drēbes arī zemas temperatūras ūdenī. Tādējādi ūdens sildīšana vairs nav nepieciešama, un enerģijas patēriņš ir tikai 30%, salīdzinājumā ar parasto veļas mašīnu. Pateicoties šim energoefektīvajam risinājumam, Eco Bubble veļas mašīnai tika piešķirts Eiropas Savienības energopatēriņa marķējums A+++, kas ir energoefektivitātes standartu pats augstākais līmenis veļas mašīnu nozarē.

Eco Bubble veļas mašīnas radītie burbuļi palīdz drēbes arī aizsargāt, veļas mazgāšanas procesu veicot maksimāli rūpīgi. Tas nozīmē, ka Eco Bubble veļas mašīna ir jo īpaši efektīva smalkās veļas mazgāšanai – piemēram, vilnas un zīda, kā arī grūti mazgājamo virsdrēbju mazgāšanai, kas izgatavotas no ūdeni atgrūdošiem, piemēram, Gore-Tex materiāliem.

Vieds dizains

Līdz ar tās eleganto dizainu un augstāko sasniegumu tehnoloģijām Samsung Eco Bubble veļas mašīna apvieno energo efekivitāti, maksimālu ērtību un stilīgu dizianu

Citas funkcijas:

•Samsung revolucionārais Diamond Drum tvertnes dizains ar dimanta formas ūdens atverītēm rada optimālus mazgāšanas apstākļus gan efektīvi izmazgājot drēbes, gan arī vienlaicīgi parūpējoties par drēbju aizsardzību pret diegu izraustīšanu;

•Par 20 procentiem lielākas ielādes durvis paplašina lietošanas ērtības;

•15 minūšu ātrās mazgāšanas cikls ļauj lietotājiem drēbes izmazgāt ātri un efektīvi;

•Eco Drum tvertnes dizains novērš iespējas uzkrāties kaitīgajām mazgāšanas līdzekļu paliekām;

•Vienkāršās gludināšanas funkcija;

•Keramiskais sildītājs;

•Quite Drive klusinātās piedziņas motors;

•Rotējošs mazgāšanas programmu pārslēgs;

•Plašs grafiskais LED ekrāns;

•Pilnā ūdens aizsardzības sistēma, kas automātiski atslēdz ūdens padevi un izslēdz veļas mašīnu, ja radusies ūdens noplūde.

Eco Bubble veļas mašīna ir pieejama dažādās krāsās, tajā skaitā baltā un sudrabotā, kā arī ir pieejami modeļi ar dažādu tvertnes ietilpību un veļas mašīnas korpusa izmēriem. Baltijā Eco Bubble veļas mašīnas būs pieejamas sākot no 2011. gada jūnija, un to vidējā pārdošanas cena būs sākot no apmēram 250 LVL līdz apmēram 900 LVL veikalā.

Par Samsung Electronics

Samsung Electronics ir pasaulē vadošais pusvadītāju, telekomunikāciju, digitālo mediju un digitālās konverģences tehnoloģiju jomā, un tā kopējais pārdošanas apjoms 2009. gadā sasniedza 116,8 miljardus ASV dolāru. Uzņēmums nodarbina aptuveni 164 600 cilvēku 179 birojos 61 valstī, uzņēmums sastāv no divām galvenajām biznesa vienībām: Digitālo mediju un komunikāciju vienības un Komponentu vienības. Atzīts par vienu no pasaules ātrāk augošajiem zīmoliem, Samsung Electronics ir vadošais digitālo televizoru, atmiņas karšu, mobilo tālruņu un TFT-LCD produktu ražotājs. Papildu informācija atrodama www.samsung.com.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV