Svētdiena, 04.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Sindija, Sintija, Elfrīda;

Samsung prezentē Galaxy Note 10.1 planšetdatoru

Līna Lisnere, 27.02.2012. 15:03

Pasaules vadošā mobilo tehnoloģiju kongresa Mobile World Congress 2012 ietvaros Samsung prezentējis Galaxy Note 10.1 planšetdatoru. Tā lielais ekrāns nodrošina novatorisku vairākekrānu funkcionalitāti, savukārt S Pen irbuļa tehnoloģija paaugstina mācību un darba procesa efektivitāti.
Samsung prezentē Galaxy Note 10.1 planšetdatoru

Galaxy Note 10.1 planšetdators ir aprīkots ar S Note funkciju – unikālu un efektīvu instrumentu, kas ļauj lietotājam savas piezīmes un zīmējumus apvienot ar interneta saturu, attēliem un cita veida digitālo saturu. S Note funkcija piedāvā virkni dažādu veidņu, kas ir ērti izmantojamas, piemēram, pierakstiem sapulcē, ēdiena recepšu pierakstīšanai un personīgās dienasgrāmatas ierakstiem. Savukārt Shape Match funkcija ļaus ar roku zīmētajām ģeometriskajām figūrām automātiski iegūt precīzu un regulāru formu.

Galaxy Note 10.1 planšetdators ir vērtīgs palīgs arī mācību procesā. Piemēram, studenti var skatīties lekcijas tiešsaistes video, vienlaikus veicot arī pierakstus un piezīmes ar S Note funkciju. Tāpat jaunajā planšetdatorā var lasīt e-grāmatas un tajās veikt nepieciešamās piezīmes. Savukārt Formula Match funkcija palīdzēs pielabot un digitalizēt ar S Pen irbuli pierakstītās matemātiskās formulas. Izmantojot S Note funkcijā iebūvētos meklēšanas pakalpojumus, lietotāji var ātri uzmeklēt nepieciešamo papildinformāciju, kā arī viegli pievienot atrastos attēlus un cita veida saturu savām S Note piezīmēm.

Lietotāji jaunajā planšetdatorā var veikt pilnvērtīgu fotogrāfiju apstrādi un zīmējumu izveidi, izmantojot Adobe Photoshop Touch un Adobe Ideas aplikācijas. Šīs abas Adobe aplikācijas ir īpaši pielāgotas izmantošanai Samsung Galaxy Note 10.1 planšetdatorā ar S Pen tehnoloģijas irbuli.

Galaxy Note 10.1 planšetdatora S Pen irbulis, kas patlaban uzskatāms par vismodernāko irbuļa ievades risinājumu tirgū, spēj atšķirt dažāda spiediena stipruma pakāpes, kā arī nodrošina izcilu rakstīšanas un zīmēšanas precizitāti.

Nodrošinot vairākuzdevumu režīmu un ātru tīmekļa pārlūkošanu, Galaxy Note 10.1 planšetdators darbojas uz Android 4.0 (Ice Cream Sandwich) operētājsistēmas bāzes, tam ir 1,4 Ghz divkodolu procesors un HSPA+ savienojuma atbalsts.

Par Samsung Electronics

Samsung Electronics ir pasaulē vadošais uzņēmums pusvadītāju, telekomunikāciju, digitālo mediju un digitālās konverģences tehnoloģiju jomā, un tā kopējais pārdošanas apjoms 2011. gadā sasniedza 143,1 miljardu ASV dolāru. Uzņēmums nodarbina aptuveni 222 000 cilvēku 205 birojos 71 valstī un sastāv no divām galvenajām apakšvienībām, kas pārrauga deviņas neatkarīgi funkcionējošas struktūrvienības. Digitālo mediju un komunikāciju apakšvienība pārrauga Vizuālo ekrānu, Mobilo komunikāciju, Telekomunikācijas sistēmu, Digitālo iekārtu, IT risinājumu un Digitālās attēlveidošanas nodaļas. Savukārt Ierīču risinājumu apakšvienība ir atbildīga par Atmiņas produktu, LSI sistēmu un LCD ekrānu nodaļu darbību. Izvērtējot kompānijas izcilo sniegumu ekonomikā, vides aizsardzībā un sociālajā sfērā, saskaņā ar 2011. gada Dow Jones Ilgtspējas indeksa novērtējumu Samsung Electronics ir atzīta par pasaulē ilgtspējīgāko tehnoloģiju kompāniju. Plašāka informācija pieejama interneta vietnē www.samsung.com.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV