Svētdiena, 28.Novembris 2021. » Vārdadienas svin: Rita, Olita, Vita;

LG 84 collu Ultra HD 3D televizors pieejams arī Latvijā

EasyGet.lv, 07.11.2012. 12:23

Augustā LG Electronics (LG) laida klajā revolucisonāru 84 collu 3D televizoru. Tagad, novembrī šīs jaunums sasniedzis arī Latviju - no šīs nedēļas pārsteidzošais 84 collu īpaši augstas izšķirtspējas Ultra HD 3D televizors (modelis: 84LM960V) ir pieejams atsevišķos veikalos. LG Ultra HD 3D televizors apvieno 3D un Smart TV funkcija, kuru efektīvi papildina Ultra HD tehnoloģija.
LG 84 collu Ultra HD 3D televizors pieejams arī Latvijā

LG Ultra HD 3D televizoru raksturo vēl nebijusi skatīšanas pieredze: satriecoša attēla kvalitāte ar 8 miljoniem pikseļu un četras reizes labāku izšķirtspēju (3840x2160) nekā pašreizējiem Full HD televizoru paneļiem, kas panākts, pateicoties LG modernajam Triple XD Engine procesoram.

Papildus satriecošajai attēla kvalitātei, LG aprīkojis Ultra HD 3D televizoru ar CINEMA 3D tehnoloģiju, paceļot 3D skatīšanas pieredzi jaunā kavlitātē. 3D Depth Control un 3D Sound Zooming funkcijas ļauj skatītājam personalizēt 3D skatīšanas parametrus: regulēt "attālumu" starp tuviem un tāliem objektiem ekrānā, kā arī analizēt ekrānā esošos objektus, lai ģenerētu skaņu atbilstoši to atrašanās vietai un kustībai. Turklāt speciāls konvertācijas rīks ļauj pārveidot 2D saturu 3D formātā, paplašinot 3D satura pieejamību.

Jaunajā vied-funkciju klāstā ir iekļauta arī Dual Play funkcija, kas spēlētājiem ļauj piedzīvot vēl nebijušas emocijas, ļaujot pretiniekiem vienlaikus redzēt dažādus attēlus vienā un tajā pašā ekrānā.

Lielisko vizuālo attēlu milzīgajā ekrānā veiksmīgi papildina īpaša 2.2 skaļruņu sistēma, kas sastāv no diviem 10 W skaļruņiem un diviem 15 W zemfrekvenču skaļruņiem. Augstākā līmeņa aparatūra ir papildināta ar kvalitatīvu LG Smart TV ekosistēmu, kas sastāv no vairāk nekā 1200 aplikācijām, filmām, tiešsaites televīzijas kanāliem, sociālajiem tīkliem un daudz citiem pakalpojumiem tūlītējai lietotāja ricībai.
LG 84 collu Ultra HD 3D televizoru ir iespējams iegādāties veikalos Elkor un Hi End Collection, iepriekš to pasūtot.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV