Trešdiena, 08.Decembris 2021. » Vārdadienas svin: Gunārs, Vladimirs, Gunis;

Riders Agency iekaro Bad Gasteinu

Riders Agency, 15.04.2010. 13:29

Ideja par mini slēpošanas un snovborda nometnes organizēšanu Austrijā radās tūlīt pēc veiksmīgās snovborda nometnes norises Mežezerā, kur 29 dalībnieki nedēļas garumā apguva jaunas snovborda prasmes un lieliski pavadīja Ziemassvētku brīvdienas tepat Latvijā.
Riders Agency iekaro Bad Gasteinu

Galerijas:

 

Plānojot Austrijas nometni, īsti pat neticējām, ka atsaucība būs tik liela un spēsim piesaistīt pietiekamu dalībnieku skaitu, lai viss izdotos kā plānots. Taču viens pēc otra mūsu komandai pieteicās mazie slēpotāji un snovbordisti, kas bija gatavi jauniem piedzīvojumiem un vēlējās pavadīt pavasara brīvdienas uz kalna kopā ar mums - Jāni un Kasparu. Līdz pat izbraukšanas brīdim notika nelielas izmaiņas līdzbraucēju sarakstā, taču tas vairs neko neiespaidoja, jo bija skaidrs, ka Riders Agency komanda marta pēdējo nedēļu pavadīs Alpos.

26.marta vēlā pēcpusdienā visi smaidīgi un priecīgi pulcējāmies izbraukšanas vietā. Prieks patiešām bija manāms mazo dalībnieku sejās, jo brīvdienas varēja sākties. Jāpiebilst, ka lielākā daļa dalībnieku viens otru bija iepazinuši Mežezerā vai citās Riders Agency rīkotajās nometnēs. Kopā mūsu grupa sastāvēja no 18 cilvēkiem - ietverot 13 dalībniekus, šoferīšus un fotogrāfu.

Runājot par kūrortu, izvēle krita par labu Bad Gastein Zalcburgas reģionā, kas patiešām tiek raksturota kā izcila vieta, lai baudītu gan pūderlaukus, gan garās un daudzās trases un protams snowparku, kas patiešām izrādījās gana labs gan iesācējiem, gan pro braucējiem.

Jau pirmās dienas lieliskā pūdersniega baudīšana ātri lika aizmirst mūsu nedaudz nogurdinošo braucienu busiņā no Latvijas uz Austriju. Ja Bad Gasteinas ciematiņā, kurā bijām apmetušies, patiešām valdīja īsts pavasaris, tad uz kalna turpinājās īsta ziema un nometnes pirmā diena varēja sākāties ar svaigu 50cm sniega kārtu.

Patiešām lielisks pasākuma sākums, jo saules apspīdēti mazie trakuļi iekaroja pūderlaukus, snowparku un trases.

 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV