Sestdiena, 08.Augusts 2020. » Vārdadienas svin: Vladislava, Vladislavs, Mudīte;

Žurnāls „Motors&Sports" lasāms arī internetā

Raimonds Bērziņš, 14.06.2010. 11:16

Subaru un autosporta entuziastu portāls subarupower.lv, sadarbībā ar žurnāla „Motors&Sports" izdevējiem, turpmāk visiem lasītājiem piedāvās unikālu iespēju – jaunā žurnāla arhīvu lasīšanai internetā.
Žurnāls „Motors&Sports" lasāms arī internetā

Pēc sākotnējām pārrunām ar žurnāla redaktori Ilzi Aperāni uzreiz kļuva skaidrs, ka šādas idejas realizēšana būs interesanta gan portāla, gan žurnāla auditorijai, tāpēc šobrīd ir veikti visi nepieciešamie darbi, lai to īstenotu. Portāla pirmajā lapā esam izveidojuši jaunu sadaļu ar nosaukumu „Žurnāls "Motors&Sports'", kurā tiks publicēti tā raksti un intervijas lasīšanai tiem, kuriem žurnālu, iespējams, neizdevās nopirkt.

Jau iepriekš informējām, ka jaunais žurnāls stāsta par autosporta vidi Latvijā, veido interesantas un aizraujošas intervijas ar cilvēkiem, kuru lielākā dzīves daļa ir veltīta auto un moto sportam, atspoguļo autosporta galvenos notikumus, kā arī uz katru LR Čempionāta posmu rallijā piedāvā skatītājiem ātrumposmu kartes un aprakstus. Katrā žurnāla numurā ir atrodama informācija arī motociklu cienītājiem.

Šobrīd pārdošanā ir žurnāla otrais numurs, kas nozīmē, ka pirmā numura saturs jau ir pieejams internetā. Nedēļu pēc tekošā, nākamā numura iznākšanas, internetā tiks publicēts iepriekšējais numurs tam paredzētajā sadaļā. Papildus tam, portāls piedāvā arī iespēju lejupielādēt žurnālu PDF formātā. Ne mazāk interesants ir fakts, ka šajā sadaļā būs pieejama arī žurnāla galerija, kurā lasītāji varēs apskatīt bildes, kuras ir palikušas aizkadrā, kā arī visas tās foto sesijas, kuras izveidojušās žurnāla darbības laikā, strādājot ar tiem, kuri sniedz intervijas.

Jau tagad maija numurs ir publicēts un līdz ar jūlija numura nonākšanu pārdošanā, sadaļa tiks papildināta ar pēdējo, jaunāko, t.i. jūnija numuru.

Lasiet žurnālu arī pie mums - http://www.subarupower.lv/jaunumi/zurnals-motors-un-sports

Foto: subarupower.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV