Trešdiena, 15.Jūlijs 2020. » Vārdadienas svin: Henriks, Henrihs, Egija, Egmonts, Egons;

Latvijas Stilistu asociācija rīko konkursus "Baltic Beauty World 2010" izstādes ietvaros

Maruta Liepa, 21.10.2010. 09:18

No 29. līdz 31.oktobrim Ķīpsalā risināsies vairāk nekā 45 skaistuma industrijas profesionālie konkursi, kas ir nopietns un izaicinošs pārbaudījums gan jaunajiem talantiem, gan pieredzējušiem meistariem, kā arī interesants un aizraujošs šovs ikvienam skatītājam.
Latvijas Stilistu asociācija rīko konkursus "Baltic Beauty World 2010" izstādes ietvaros

Pirmoreiz notiks Latvijas Stilistu asociācijas rīkotais grima mākslas konkurss par tēmu "Pirmatnējais spēks", kurā grima māksliniekiem no Baltijas valstīm būs iespēja parādīt savu radošās fantāzijas lidojumu, izmantojot ne tikai teātra grimu un meikapa materiālus, bet arī visus grima materiālus - ūsas, bārdas, uzacis, šinjonus, plikpaurības montūras, krepu un lateksu, no kā nepieciešamās sejas vai ķermeņa daļas var izgatavot pats grimētājs. Notiks arī Latvijas Stilistu asociācijas organizētais 6.starptautiskais Stage make-up konkurss, 9.starptautiskais Body art konkurss "Pirmatnējais spēks", kā arī 9.asociatīvā tēla veidošanas konkurss "Intriga".

Katru gadu body art konkursa uzvarētājs saņem balvā braucienu un piedalīšanos Vispasaules body art konkursā Austrijā.

Konkursus vētē starptautiska žūrija.

Šogad konkursā piedalīsies:

Laine Kublinska - vairāku starptautisku konkursu laureāte -Brand stock vizāžistu konkurss - 1.vieta, Baltic expo beauty 2010 Lietuvā - 3.vieta,starptautiskais vizāžistu konkurss "Ņevskije berega " Pēterburga 2010.gads 2.vieta.

Anna Kotova, kura sevi pierādījusi kā radoša un perspektīva stiliste,Birutas Mageles starptautiskās stilistu skolas absolvente.

Vizuālā tēla stiliste, Birutas Mageles starptautiskās stilistu skolas audzēkne, nupat notikušā sky&more modes šova veidotāja Signe Valtere.

Pieteikties dalībai profesionālajos konkursos var Latvijas Stilistu Asociācijā, zvanot pa Tel: 67542409 vai rakstot uz e-pastu latvijasstilistuasociacija@gmail.com

Biļetes varēs iegādāties halles biļešu kasēs :
Pieaugušajiem ieejas maksa Ls 3,00
Skolēniem, pensionāriem: Ls 2,00
Līdz 7 g. vecumam bez maksas.

Vairāk informācija par konkursiem pieejama: www.stilistuskola.lv, www.bt1.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV