Sestdiena, 24.Oktobris 2020. » Vārdadienas svin: Renāte, Modrīte, Mudrīte;

Rīgā sāk darboties gaisa restorāns Dinner in the Sky

Aiga Ozoliņa, 14.06.2011. 10:49

Rīgas iedzīvotāji un viesi jau no trešdienas, 15. jūnija, var apmeklēt gaisa restorānu Dinner in the Sky®, kas tiks uzstādīts pilsētas centrā – Strēlnieku laukumā. Tas darbosies līdz 18. jūnija vakaram.
Rīgā sāk darboties gaisa restorāns Dinner in the Sky

Dinner in the Sky® ir apceļojis vairāk nekā 30 pasaules valstis, un šogad viens no tā galamērķiem ir arī Latvija. Šis gaisa restorāns piedāvā trīs tūres: "Šampanietis debesīs", "Pusdienas debesīs", "Vakariņas debesīs". Katrā tūrē var piedalīties 22 cilvēki. Šampanietis debesīs ir dienas pirmās puses piedāvājums ar vieglām uzkodām un šampanieti. Pusdienas debesīs ir tūre ar uzkodām, pamatēdienu un desertu. Savukārt Vakariņas debesīs sākas arī ar uzkodu baudīšanu, tam seko sālāti, pamatēdiens un deserts. Gaisa restorāna viesi varēs baudīt arī ēdienam pieskaņotus dzērienus – Pannier šampanieti, vīnus no World Wide Wines kolekcijas u.c. Tas viss tiks pasniegts atbilstošos traukos, kurus nodrošina uzņēmums „Gemoss" – Baltijā lielākais, specializētais veikals bāriem, restorāniem un viesnīcām. Cenas no Ls 20 līdz Ls 99. Pasākuma biļetes var iegādāties www.dinnerinthesky.lv un pasākuma laikā tā norises vietā.

„Šogad Dinner in the Sky® pirmo reizi notiek Baltijas valstīs. Pagājušajā nedēļa pusdienoju šajā gaisa restorānā mūsu kaimiņzemes galvaspilsētā Tallinā. Tas bija patiešām fantastisks notikums – maltīte ar piedzīvojuma garšu un debešķīgām izjūtām, kas radīja pozitīvu noskaņojumu visai dienai! Tāpēc iesaku ikvienam šonedēļ Rīgā izbaudīt pusdienas vai vakariņas 50 metrus virs zemes līdz ar Vecrīgas māju jumtiem. Tā ir interesanta pieredze!" aicina projekta producenta Latvijā SIA "Engage" pārstāvis Uldis Kalniņš.

Dinner in the Sky® apmeklētāji var izbaudīt neaizmirstamu skatu uz Daugavu un Vecrīgu no 50 metru augstuma, un tas ir projekts, kas atbilst diviem zelta principiem: ekskluzivitāte un drošība. Klienti saņem ekskluzīvu izklaidi, ievērojot augstākos drošības standartus. Visas koncepcijas ir izstrādātas, vadoties no Vācijas normas DIN 4112. Produkti ir ražoti
Beļģijā ar stingru Rheinland TÜV kontroli. Projekta producents Latvijā: SIA "Engage" – iesaistes mārketinga aģentūra.

Informatīvie atbalstītāji – SIA „Dienas Mediji", nacionālais ziņu portāls „Delfi" un laikraksts „Vesti", radio StarFM un TV3.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV