Svētdiena, 05.Februāris 2023. » Vārdadienas svin: Selga, Silga, Sinilga, Agate;

Konkursa "Mis un Misters Latvija 2011" fināls notiks Ķīpsalā

EasyGet.lv, 11.04.2012. 11:06 | komentāri (1)

Šogad sacensību par Latvijas skaistuma karalienes kroni, cīņu par "Misters Latvija" titulu un krāšņo konkursa "Mis un Misters Latvija 2011" finālu varēs vērot ikviens, kurš svētdien, 15. aprīlī, apmeklēs izstādi "Intertextil Balticum 2012" Ķīpsalā, informē , mediju koordinatore Inese Libere. Turklāt konkursa starplaikos apmeklētājus pārsteigs gan konkursa "Pilnība 2011" finālistes, gan "Mini Mis un Misters Latvija" uzvarētāji.
Konkursa "Mis un Misters Latvija 2011" fināls notiks Ķīpsalā

Konkursa "Mis un Misters Latvija" fināla ceremonija notiks 15.aprīlī plkst.14.00 Starptautiskajā izstāžu centrā Ķīpsalā (Ķīpsalas iela 8, Rīgā), hallē Nr.2. uz skatuves.

Aģentūras "Mis Latvija" direktore Inta Fogele konkursu "Mis un Misters Latvija" organizē jau 24.reizi. "Šoreiz Ķīpsalā būs varens šovs - sākot no bērnu konkursa uzvarētājiem līdz pat resnītēm! Protams, priekšplānā būs konkursa "Mis un Misters Latvija 2011" finālisti. Uz skatuvēs būs skatāmi diametrāli pretēji priekšnesumi - visām gaumēm!" ieintriģē Inta Fogele.

Šī gada konkursa "Mis un Misters Latvija" dalībnieki - Anna Losmane, Dana Antropova, Eva Dombrovska, Jolanta Margeviča, Sandra Žera, Zane Apsīte, Jānis Millers, Jānis Rumpis, Kaspars Romanovs, Rihards Akmentiņš un Roberts Naglis.

Konkursu vadīs "Misters Latvija 2005" Kārlis Karolis un Latvijas Nacionālās operas soliste Baiba Berķe.

Vienā no šī gada konkursa finālistu uznācieniem tiks demonstrēti "Mis Latvija 2003" uzvarētājas un tērpu mākslinieces Agneses Eidukas darinātie tērpi.

"Liels prieks, ka konkursa rīkošanā aktīvi piedalās arī iepriekšējo gadu konkursu uzvarētāji un finālisti, kas kopīgi veido spēcīgu un saliedētu komandu. Un mēs visi kopā Jūs pārsteigsim!" - tā I.Fogele.

Lai arī dažus pārsteigumus konkursa rīkotāji vēl tur noslēpumā, zināms, ka konkursa finālā uzstāsies vairāki Latvijā labi pazīstami mākslinieki - dejotājs Deniss Tumakovs, flamenko dejotāja Ilze Zariņa, deju studija "Leona", deju studija "Tendance" ar "Vicemis Latvija 2008" titula ieguvēju Elīnu Grundāni priekšgalā un citi.

Pērn konkursā uzvaras laurus plūca Alise Miškovska no Daugavpils un Edvīns Ločmelis no Gulbenes (attēlā).

Kā zināms, no 13. līdz 15.aprīlim Ķīpsalā notiks nozīmīgākais tekstilnozares pasākums Baltijā - 17.starptautisko tekstila, apģērbu, ādas izstrādājumu un ražošanas iekārtu izstādi "Intertextil Balticum 2012", kas piedāvās jaunākās apģērbu un tekstilmateriālu kolekcijas, modes aksesuārus, profesionālas konsultācijas un pakalpojumus, ekskluzīvas modes skates, forumu un jauno modes mākslinieku konkursu "Habitus Baltija 2012".

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV