Ceturtdiena, 08.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Mundra, Frīda, Frīdis;

Riga Fashion Week dalībnieku kolekciju ekskluzīvā pārdošana

EasyGet.lv, 21.09.2012. 16:58

Gaidot Rīgas modes nedēļu/ Riga Fashion Week, tās organizators - Baltijas modes federācija – un veikali „Kabuki" un „Toskāna" piedāvās ekskluzīvu Riga Fashion Week dalībnieku kolekciju tirdzniecību.

No 26. septembra līdz 15. oktobrim veikalos „Kabuki" un „Toskāna" interesenti varēs pielaikot un iegādāties tērpus no dizaineru, Rīgas modes nedēļas dalībnieku, rudens kolekcijām.

„Neskatoties uz to, ka ar katru gadu Rīgā tiek atvērti arvien vairāk dizaineru veikalu, jāatzīst, ka Latvijas dizaineriem realizēt savu produkciju Latvijā un tādā veidā attīstīties nav viegli nelielā tirgus un ekonomiskās situācijas valstī dēļ. Paša veikala atvēršanai ir nepieciešami lieli ieguldījumi, savukārt esošie daudzzīmolu veikali bieži baidās no tāda veida sadarbības, jo tas tomēr ir zināms risks. Šis projekts sadarbībā ar veikaliem „Kabuki" un „Toskāna" ir svarīgs solis Latvijas modes industrijas attīstībā un liela palīdzība dizaineriem. Mēs ceram, ka šāda iespēja izsauks pozitīvas atsauksmes Rīgas iedzīvotāju un viesu starpā un kļūs par labu tradīciju mūsu pilsētā", - stāsta Jeļena Strahova, Baltijas modes federācijas prezidente un Rīgas modes nedēļas galvenā producente.

No 26. septembra līdz 15. novembrim šo dizaineru Katyakatya Shehurina, Natālijas Jansones, Narciss, One Wolf (by Agnese Narņicka), Red Salt (by Indra Salceviča), Oleg Biryukov, Victoria Gres rudens kolekcijas būs pieejamas pārdošanai veikalā „Kabuki" (Vaļņu ielā 4). Savukārt zīmola Sockbox kolekcija šajās dienās būs pieejama pārdošanai apakšveļas veikalā „Toskāna" (Z.A. Meierovica bulv. 16). Veikali ir atvērti darba dienās plkst. 10.00 – 20.00, sestdienās plkst. 11.00 - 19.00, un svētdienās plkst. 11.00 – 17.00.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV