Otrdiena, 29.Novembris 2022. » Vārdadienas svin: Ignats, Virgīnija;

Rīgas pašvaldībai nekārtībās radīti zaudējumi apmēram 50 tūkstošu latu apmērā

U. Vidauskis, 14.01.2009. 16:01

Vakar vecpilsētā notikušo grautiņu rezultātā Rīgas pašvaldībai radīti zaudējumi apmēram 50 tūkstošu latu apmērā, liecina Rīgas pilsētas izpilddirektora Andra Grīnberga apkopotā informācija.
Rīgas pašvaldībai nekārtībās radīti zaudējumi apmēram 50 tūkstošu latu apmērā

Lielāko daļu veido pašvaldības policijai nodarītie zaudējumi par astoņu transportlīdzekļu bojāšanu – 46 000 lati, t. i., neskaitot summu, kas būs jāizmaksā kā papildatalgojums par virsstundām uz ārkārtas situāciju izsauktajiem policijas darbiniekiem. Bruģakmens seguma labošana un uzkopšanas darbi prasīs 1300 latus, bet salauztās ceļa zīmes un demolētās atkritumu urnas nodarījušas salīdzinoši nelielus zaudējumus – pāris simtus latu.

Par zaudējumu piedziņu pašvaldība lems pēc tam, kad kompetentās iestādes būs noskaidrojušas nekārtību vaininiekus un organizatorus. "Pilsēta sev radītos zaudējumus piedzīs līdz pēdējam santīmam," saka A. Grīnbergs.

Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV