Pirmdiena, 25.Janvāris 2021. » Vārdadienas svin: Sigurds, Zigurds;

LNT šova „Latvijas Zelta talanti 2009 ” pirmais pusfināls notiks jau šo svētdien

Zane Pētersone, 15.04.2009. 09:57

Jau šo svētdien, 19. aprīlī, plkst. 21:00 LNT kanāla tiešraidē no Ogres varēsim vērot šova „Latvijas Zelta talanti 2009” 1. pusfinālu.
LNT šova „Latvijas Zelta talanti 2009 ” pirmais pusfināls notiks jau šo svētdien

Šova 1. pusfinālā piedalīsies 8 dalībnieki, kuri no šova atlasēm pēc skatītāju balsojuma tika iebalsoti pusfinālā. 2. šova pusfinālā, 26. aprīlī, tiešraidē no Jēkabpils, arī piedalīsies 8 dalībnieki, no kuriem 7 ir šova atlasēs noteikti talantīgākie dalībnieki, un viens dalībnieks, par kuru līdz 19. aprīlim visvairāk būs nobalsots mājas lapā www.zeltatalanti.lv un savos telefonos: wap.tele2.lv., balsojumus summējot.

Savukārt, 3. maijā, notiks lielais pozitīvo emociju šova „Latvijas Zelta talanti 2009” fināls tiešraidē no Rīgas, kur tiks noteikts titula „Latvijas Zelta talanti 2009” ieguvējs un balvas 5 000 Ls īpašnieks! Šova dalībnieki pusfināliem gatavojas īpaši un skatītājus pārsteigs izpildot citus, vēl pārsteidzošākus un emocionālākus priekšnesumus!

Šova 1. pusfinālā uzstāsies:

1. Zigmārs Valters no Dobeles, kurš spēlēs afrikāņu bungas! Šo nodarbi talantīgais jaunietis apguvis pirms pusotra gada pašmācības ceļā. Talantu puisis sācis apgūt ar vālīšu dauzīšana pa sienām un galdiem.

2. Adrija Korsakaite no Rīgas, kura visus pārsteigs ar ļoti skanīgu un skaistu balsi. Meitene dzied jau no 2 gadu vecuma. Savu talantu apguvusi, mācoties pie labiem skolotājiem un katru dienu trenējoties 1-2 stundas. Vislielākie mazās dziedātājas fani ir viņas ģimene, radinieki un draugi. Šovam pieteicās, jo Agnijai patīk dziedāt un viņa vēlējās, lai viņu parādītu televīzijā.

3. Vokāli instrumentālais ansamblis "Čehols", tā sastāvā puiši no Rīgas – Matīss Tazāns, Iļja Krūmiņš un Ivars Šteinbergs, kuri izpildīs skaistu dziesmu kontrabasa, bungu un ģitāras pavadībā. Puiši savu talantu apguvuši pašmācības ceļā, klausoties dažādus ierakstus un skatoties koncertus. Kopā viņi muzicē jau aptuveni 3 gadus.

4. Rūdolfs Ozols no Rīgas. Puisis savu talantu - ģitāras spēlēšanu, izkopj jau 5 gadus un talanta izkopšanai velta 2-3 stundas dienā, cītīgi mācoties pie pasniedzējiem. Puisis ir ļoti mērķtiecīgs un apveltīts ar lielu gribasspēku. Pieteicās šovā "Latvijas Zelta talanti 2009", jo vēlas savu talantu parādīt plašākai publikai.

5. Evija Misiņa no Saulkrastiem. Meitene ar dziedāšanu nodarbojas jau 10 gadus. Lielākais sasniegums līdz šim ir bijusi piedalīšanās "Olgas disenītē", kurā viņa ieguvusi 3. vietu. Viņa vēlas veidot savu karjeru mūzikas nozarē un viņas lielākais dzīves sapnis ir dziedāt kopā ar Madonnu.

6. Agate Cukura no Grobiņas. Meitene ar vēderdeju dejošanu nodarbojas nepilnus 3 gadus. Viņa sevi raksturo kā mērķtiecīgu, pozitīvi noskaņotu un smaidīgu. Pieteicās šovā "Latvijas Zelta talanti 2009", jo vēlas uzkrāt pieredzi un dalīties priekā, ko viņai sniedz vēderdejas.

7. Ēriks Skorodjonoks no Rīgas. Puisis ar savu talantu - velotriālu jeb manevrēšanu un šķēršļu pārvarēšanu ar velosipēdu - nodarbojas jau 10 gadus. Pirmo reizi 12 gadu vecumā ieraudzījis sacensībās šo ekstrēmo sporta veidu un viņam iepaticies. Lielākais sasniegums līdz šim ir Čehijā iegūtā 16. vieta Pasaules čempionātā. Pieteicās šovā "Latvijas Zelta talanti 2009", jo vēlas popularizēt šo sporta veidu.

8. Matīss Dravnieks no Rīgas. Puisis savu talantu beatbox apguvis pašmācības ceļā un ar to nodarbojas jau aptuveni 2 gadus. Pieteicās šovā "Latvijas Zelta talanti 2009", jo vēlas popularizēt beatbox, kā arī puisis vēlas parādīt savas spējas arī citiem.

Pirmā pusfinālā žūriju pārstāvēs grupas „Cosmos” dalībnieks Jānis Ozols, mūzikas pedagoģe Jolanta Gulbe un LNT atraktīvais laika ziņu un interaktīvā raidījuma „Tautas Balss” vadītājas Māris Grigalis.

No katra šova pusfināla tiks noteikti 3 dalībnieki, kopā 6 dalībnieki, kuri piedalīsies šova finālā, 3. maijā, tiešraidē no Rīgas!

Skaties šovu „Latvijas Zelta talanti 2009” šo svētdien, 19. aprīlī, plkst. 21:00 kanālā LNT un nosaki talantīgākos, kuri varēs piedalīties šova finālā!


Lasi vēl...
» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2021
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV