Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

LČ pirmajā spēlē par 3.vietu "Kronoflooring/K-Rauta" uzvar LSPA

Gatis Kreceris, 15.04.2007. 10:00 | komentāri (8)

Latvijas vīriešu handbola čempionātā pirmajā spēlē par 3. vietu uzvaru ar 28:24 (12:10) pār LSPA svinēja “Kronoflooring/K-Rauta” handbolisti. Uzvarētāju labā 9 vārtus guva Guntars Lejnieks.

Mača rezultātu atklāja “Kronoflooring/K-Rauta” handbolisti. Spēles sākumā spēles temps bija samērā lēns, abas komandas koncentrējās spēlei aizsardzībā. Pēc nospēlētām 10 minūtēm 2 vārtu pārsvars piederēja studentiem, taču puslaika vidū vadību ar 6:5 bija pārņēmuši “Kronoflooring/K-Rauta” handbolisti. Pirmajā puslaikā rezultāts auga lēni un pēc aizvadītām 30 minūtēm tablo vēstīja 12:10 „K-Rauta” labā.

Otrajā puslaikā cīņa kļuva asāka un emocijām bagātāka. Šajās 30 minūtēs tiesneši diezgan bieži bija spiesti abu komandu spēlētājiem parādīt dzelteno plāksteri. Spēles 37. minūtē vadībā ar 16:14 bija izvirzījušies LSPA handbolisti, taču tad sekoja 5 bez atbildes vārti no „K-Rauta” handbolistu puses un puslaika vidū jau 3 vārtu pārsvars piederēja viņiem 19:16. Mača turpinājumā studenti spēja pievilkt līdz mīnus 1, taču līdzsvarot cīņas gaitu neizdevās. Spēles galotnē laukumā veiksmīgāk darbojās pieredzējušākie „K-Rauta” handbolisti, kuri pirmajā spēlē par 3. vietu varēja svinēt uzvaru ar 28:24.

Vārtu guvēji:

K-Rauta: Guntars Lejnieks 9, Kārlis Savickis 8/5, Jānis Smagars 3, Mārtiņš Kazinieks 3, Armands Melderis 3, Edgars Jakubovskis 2

LSPA: Rolands Ivanovs 11/2, Kirils Meļņiks 5, Artis Kurmēns 4, Aigars Vingris 3, Agnis Uzulnieks 1.