Otrdiena, 19.Marts 2024. » Vārdadienas svin: Jāzeps;

Sports » Orientēšanās

Labdarības orientēšanās sacensības „Robins mežā” ziemas posms

Juglas dzīvnieku patversme „Labās mājas”, sadarbībā ar tautas orientēšanās sacensībām „Magnēts”, 16.februārī organizē patversmes vēsturē unikālu pasākumu-orientēšanās sacensības ar suņiem „Robins mežā” ziemas posms.
07.02.2014.

Latvijas ziemas orientēšanās sezonas atklāšana Igaunijā

Latvijas ziemas orientēšanās sezonas atklāšana Igaunijā Latvijā sniega trūkumam neļaujot izveidot orientēšanās sacensībām nepieciešamo slēpošanās trašu tīklu, pirmās 2014.gada ziemas orientēšanās sacensības ar plašu Latvijas sportistu pārstāvniecību tika aizvadītas Igaunijā.
05.02.2014.

Latvijas ziemas orientēšanās sezonas atklāšana Igaunijā Latvijā sniega trūkumam neļaujot izveidot orientēšanās sacensībām nepieciešamo slēpošanās trašu tīklu, pirmās 2014.gada ziemas orientēšanās sacensības ar plašu Latvijas sportistu pārstāvniecību tika aizvadītas Igaunijā. Igaunijas orientēšanās ar slēpēm tūrē ar ļoti labiem rezultātiem startēja Raivo Kivlenieks, Nauris Raize un Sigita Lapsiņa. Atzīstamu sniegumu rādīja arī citi sportisti.
04.02.2014.

Latvijas orientēšanās sezona noslēdzas ar Siguldas rudeni

Latvijas orientēšanās sezona noslēdzas ar Siguldas rudeni Latvijas kausa sezona, kas šogad iesākās sniegotajā Kurzemes Pavasarī, pagājušajā nedēļas nogalē noslēdzās rudenīgu noskaņu pārpilnajās sacensībās Siguldas Rudens.
08.10.2013.

Nedēļas nogalē notiks LČ orientēšanās vidējā distancē un stafetē

Nedēļas nogalē notiks LČ orientēšanās vidējā distancē un stafetē 7. un 8.septembrī Ģikšos, Amatas novadā, notiks Latvijas Čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē un stafetē. Vidējā distancē sagaidāmi nedaudz vairāk kā 600 dalībnieki, bet trīs etapu stafetēm pieteikušās jau 158 komandas. Elites grupās sagaidāma spēcīga konkurence un to uzvarētāji patiesi būs Latvijas labākie orientieristi.
05.09.2013.

Latvijas komanda izcīna 12.vietu PČ stafetē sieviešu konkurencē

Sestdien Somijā notiekošajā Pasaules čempionātā orientēšanās sportā Latvijas sieviešu stafetes komanda - Līga Ārniece, Inga Dambe, Aija Skrastiņa,- gluži tāpat kā vīriešu komanda, izcīnīja 12.vietu.
15.07.2013.

PČ vidējās distances finālā Ingai Dambei 12.vieta

PČ vidējās distances finālā Ingai Dambei 12.vieta Piektdien Somijā, Vuokati notika Pasaules čempionāta orientēšanās sportā vidējās distances fināla sacensības. Sieviešu konkurencē augsto 12. vietu izcīnīja Inga Dambe. Finālam bija kvalificējusies arī Laura Vīķe, kura finišēja 39.vietā, informē LOF preses dienests.
13.07.2013.

PČ vidējās distances finālā Edgars Bertuks 8.vietā

Šodien Somijā, Vuokati notika Pasaules čempionāta orientēšanās sportā vidējās distances fināla sacensības. Vīriešu konkurencē čempiona titulu aizstāvēt neizdevās Edgaram Bertukam, kurš ieņēma 8.vietu. Mārtiņš Sirmais ierindojās augstajā 12.vietā, bet Kalvis Mihailovs finišēja 39, informē LOF preses dienests.
12.07.2013.

Latvieši starp 20 labākajiem PČ junioriem orientēšanās sportā

Čehijā turpinās Pasaules Junioru čempionāts orientēšanās sportā, un tajā ar labiem rezultātiem Latviju pārstāv jaunie sportisti. Vidējās distances finālam kvalificējās 6 komandas dalībnieki, no kuriem finālā labāko rezultātu uzrādīja Dāvis Dišlers - 15.vieta. Bet labāko divdesmitniekā iekļuva arī Jānis Sārs - 16.vieta - un Rūdolfs Zērnis - 18.vieta. Mikum Puriņam - 61. rezultāts. Sieviešu junioru grupā Sandra Grosberga ierindojās 29., bet Līga Valdmane - 35.vietā.
05.07.2013.

Sākas lielākās orientēšanās sacensība Latvijā - Kāpa 2013

Sākas lielākās orientēšanās sacensība Latvijā - Kāpa 2013 Šodien, 28.jūnijā, Miķeļbākā sāksies orientēšanās trīsdienas “Kāpa 2013”, kas notiks jau 27.reizi un gadu gaitā ir kļuvušas par populārākajām orientēšanās sacensībām Latvijā, šogad pulcinot vairāk nekā 1600 dalībniekus, informē LOF preses dienesa pārstāvis Janis Tamužs.
28.06.2013.

Latvijas orientēšanās čempionātā uzvar Ārniece, Pauliņš un Bertuks

Latvijas orientēšanās čempionātā uzvar Ārniece, Pauliņš un Bertuks Nedēļas nogalē, 1. un 2.jūnijā Alūksnē un Veclaicenē norisinājās Latvijas Čempionāts orientēšanās sportā sprinta un garajā distancē. Sieviešu elitē par divkārtēju čempioni kļuva Līga Ārniece, bet vīriešu elitē sprintā par uzvarētāju kļuva Artūrs Pauliņš, garajā distancē - Edgars Bertuks. Sacensībās piedalījās 477 dalībnieki.
06.06.2013.

Mammadaba Latvijas orientēšanās dienu atklās pasaules čempions Edgars Bertuks

Orientēšanās dienā, 23. maijā, 25 Latvijas vietās ikvienam būs iespēja izbaudīt orientēšanās sportu. Orientēšanās dienu plkst. 11 atklās Pasaules Orientēšanās čempions Edgars Bertuks, kurš kopā ar 100 skolēniem orientēsies Mežaparkā.
20.05.2013.

Latvijas izlase gatava Eiropas Čempionātam orientēšanās ar slēpēm

No 12. līdz 17. februārīm Madonas apkārtnē notiks Eiropas Čempionāta orientēšanās ar slēpēm. Paralēli Eiropas Čempionātam pieaugušo konkurencē Madonā notiks arī Pasaules Junioru čempionāts, Eiropas Jauniešu čempionāts un Pasaules Veterānu čempionāts šajā sporta veidā, informē LOF preses dienests Jānis Tamužs.
30.01.2013.

Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stefetē

Latvijas orientēšanās čempionāts vidējā distancē un stefetē 8. - 9. septembrī Daugavpils novada Līksnas pagasta karjerā „Smiltāji" norisināsies viens no gada svarīgākajiem notikumiem ikviena Latvijas orientierista dzīvē – Latvijas čempionāts orientēšanās sportā vidējā distancē un stafetē, informē OK „Stiga" žurnāliste Anastasija Smoļakova.
24.08.2012.

Rīt startē Valmieras čempionāts orientēšanās sportā

Nedēļas nogalē, no 25. līdz 26. augustam, Augstrozes apkārtnē norisināsies ikgadējais, jau astotais pēc kārtas, Valmieras atklātais čempionāts orientēšanās sportā. Sacensības iekļautas arī Latvijas kausa ieskaitē, kā 11. posms. Dalību tajās jau pieteikuši teju 400 orientieristu no visas Latvijas.
24.08.2012.

Pasaules Čempionātu Latvijas izlase noslēdz ar 7.vietu stafetē

Pasaules Čempionātu Latvijas izlase noslēdz ar 7.vietu stafetē Pasaules Orientēšanās čempionāta pēdējā dienā tika sadalītas medaļas sieviešu un vīriešu stafetes sacensībās. Vīriešu komanda ierindojās 7.vietā, bet sieviešu komanda palika bez rezultāta, informē Latvijas Orientēšanās Federācijas preses dienesta pārstāvis Jānis Tamužs.
23.07.2012.

Edgars Bertuks izcīna otro medaļu Pasaules orientēšanās čempionātā

Šodien Latvijas orientēšanās izlases līderis Edgars Bertuks atkal pierādīja savu piederību pasaules sporta elitei un izcīnīja bronzas medaļu Pasaules orientēšanās čempionāta garajā distancē. Šī Edgaram 2012. gada čempionātā ir otrā medaļa, kuru nu var pievienot otrdien vidējā distancē izcīnītajai zelta medaļai.
19.07.2012.

Latvijas orientierists kļūst par pasaules čempionu

Latvijas orientierists kļūst par pasaules čempionu Otrdien, 17. jūlijā, Šveicē notiekošajā Pasaules Čempionātā orientēšanās sportā zelta medaļu vidējā distancē izcīnīja Edgars Bertuks, informē LOF preses dienests Jānis Tamužs. Vidējās distances finālā Bertuks apsteidza tuvāko konkurentu par 5 sekundēm un izcīnīja pirmo medaļu neatkarīgās Latvijas vēsturē. Lielisks starts arī pārējiem komandas dalībniekiem.
18.07.2012.

Klāt lielākās orientēšanās sacensības Latvijā - "Kāpa"

Jau tradicionāli vasaras centrālais notikums Latvijas orientēšanās dzīvē ir "Kāpa", kas ar katru gadu arvien paplašinās gan dalībnieku skaitā, kas šogad sasniedzis jau 1400, gan arī piedāvāto distanču un orientēšanās veidu ziņā. Orientēšanās "Kāpā" ir pieejama ikvienam. Šogad "Kāpa", kas ir EST-LAT Orientēšanās līgas posms, notiek Vietalvā, Pļaviņu novadā, informē Latvijas Orientēšanās federācijas preses dienests Jānis Tamužs.
28.06.2012.

Latvijas ziemas orientēšanās izlase startēs Eiropas Čempionātā

Latvijas ziemas orientēšanās izlase startēs Eiropas Čempionātā 21. februārī Ukrainā, Sumijas pilsētas apkārtnē notiks ziemas orientēšanās sezonas kulminācijas sacensības - Eiropas, Pasaules Junioru, Eiropas Jauniešu un Pasaules Veterānu čempionāti orientēšanās ar slēpēm - visi vienlaikus. Latvijas izlasi pārstāvēs 16 sportistu liela komanda, informē LOF preses dienests Jānis Tamužs.