Sestdiena, 04.Februāris 2023. » Vārdadienas svin: Veronika, Daila;

Karatē Latvijas Kauss 2009

Maksims Ivančikovs, 16.03.2009. 16:03

15. martā notika ikgadējais Karatē Latvijas Kauss. Šajās sacensībās cīnījās spēcīgākie Latvijas klubi un sportisti , kas visa gada garumā ir izcīnījuši godalgotas vietas Latvijas Karatē turnīros. Kopā Karatē Latvijas Kausā piedalījās 12 klubi un apmēram 120 sportisti.
Karatē Latvijas Kauss 2009

Šis turnīrs bija atlase uz Eiropas čempionātu pieaugušajiem, kas šogad notiks Horvātijas pilsētā Zagrebā. Tāpat tika noskaidrots Latvijas labākais un rezultatīvākais klubs 2009. gadā.

Baltijas karatē klubs startēja 21 sportistu sastāvā kopā ar saviem treneriem Maksimu Ivančikovu un Aleksandru Stolerovu. BKK parādīja sevi pietiekami veiksīmīgi, neskatoties uz iepriekš iegūtām traumām Eiropas turnīros un daudzu sportistu slikto veselības stāvokli.

Diemžēl Latvijas turnīri atšķiras ar vietējo tiesnešu nekompetenci un tiesāšanas nekvalitatīvo līmeni, bet, pateicoties kompānijai Pata-Ab, Baltijas Karatē Klubs uz šo turnīru ielūdza Igaunijas vecāko tiesnesi ar starptautisko kategoriju, kurš tiesā WKF  Eiropas un Pasaules čempionātus - Igoru Gerašenko. Gerašenko kungs pirms sacensībam sniedza konsultācijas un sīki paskaidroja visas noteikumu izmaiņas un jauninājumus, un visu sacensības gaitu palīdzēja tiesāt mūsu tiesnešiem.

Visa gada garumā Latvijas un arī, protams, BKK sportisti trenējās un piedalījās vietējā mēroga  un Eiropas un pasaules turnīros. Latvijas kauss ir noslēdzošais Latvijas turnīrs, kur katrs sportists un klubs var apliecināt sevi un parādīt gada laikā paveikto darbu.

Rezultāti:

 LATVIJAS KAUSS 2009

КАТА                          
Meitenes, Sievietes
10 – 11 g. -4 kju;
1   Anastasija Ņemčenko            Klubs “Tan”
2   Jurčenko Veronika                Šotokan Federācija
3   Jekaterina Neja                    Šotokan Federācija

12 – 15 g. – 7 kju;
1   Aleksandra Raklinska           Šotokan Federācija
2   Rancane Alise                      Klubs “Tan”

12 – 15 g. – 4 kju;
1   Valērija Vancovska               Šotokan Federācija
2   Petrova Diana                     Klubs “Tan”

– 15 g. + 3 kju;
1    Marija Agafonova                Baltijas Karatē Klubs       
2    Patrīcija Mierkalne               Baltijas Karatē Klubs       

+ 16 g. + 3 kju;
1   Marija Agafonova                Baltijas Karatē Klubs       
2   Patrīcija Mierkalne               Baltijas Karatē Klubs       
3   Tīlemane Santa                  Klubs “Tan”

Zēni, Virieši   
10 – 11 g. – 7 kju    
1   Daņila Gruzdņevs               Godžju-rju Federācija
2   Oskars Svidrickis                Salaspils Karatē Klubs
3   Artūrs Jankovičs                 Salaspils Karatē Klubs

10 – 11 g. – 4 kju    
1   Eduards Bluzmans              Klubs “Shinri”
2   Virvičs Valentins                 Klubs “Tan”
3   Vladislavs Muhanovs           Šotokan Federācija

 12 – 13 g. – 7 kju    
1   Pauls Akmentiņš                Salaspils Karatē Klubs
2   Ņikita Semjonovs               Klubs “Tan”
3   Ivars Pričins                      Godžju-rju Federācija

12 – 13 g. – 4 kju    
1   Virvičs Valentins                Klubs “Tan”
2   Drozdovs Dmitrijs              Klubs “Tan”
3   Hljupins Kirils                   Klubs “Tan”

14 - 15 g. – 7 kju    
1   Emīls Glīzde                      Salaspils Karatē Klubs
2   Celebuk Jevgenij               Klubs “Tan”

14 - 15 g. – 4 kju    
1   Dmitrijs Bodrovs                 Rīgas Karatē Klubs
2   Ocerednuk Sergej              Klubs “Tan”
3   Eriks Buls                          Klubs “Tan”

- 15 g.  + 3 kju       
1   Dmitrijs Bodrovs                 Rīgas Karatē Klubs
2   Eriks Buls                          Klubs “Tan”
3   Emīls Īvāns                       Centrs „Samuraji”
       
+16 g. - 4 kju   
1   Kristaps Mackovs               Godžju-rju Federācija
2   Eriks Buls                          Klubs “Tan”
3   Vladimirs Romancovs         Šotokan Federācija

+16 g.  + 3 kju   
1   Kirils Membo                      Baltijas Karatē Klubs
2   Maksims Lupiks                 Godžju-rju Federācija
3   Andrejs Semenčuks            Klubs “Tan”

КUMITE             
Meitenes   
12 – 15 g. 
1   Viktorija Rezajeva              Baltijas Karatē Klubs
2   Petrova Diana                   Klubs “Tan”           
3   Darja Aksjonova                Rīgas Karatē Klubs       

+ 16 g. 
1   Viktorija Rezajeva             Baltijas Karatē Klubs
2   Petrova Diana                   Klubs “Tan”           
3   Nadežda Mihaiļeviča          Baltijas Karatē Klubs

Zēni        
10 – 11 g.   
- 35 kg;
1   Dmitrijs Plučs                   Klubs “Tan”
2   Ričards Reinhaus              Baltijas Karatē Klubs
3   Averjanihins Denis            Klubs “Tan”
3   Ricards Mucenieks            Klubs “Shinri”

- 40 kg;
1   Dens Sadikovs                 Baltijas Karatē Klubs
2   Reinis Jankovskis            Ogres „Karate Sen-e”       
3   Martiņš Dambis               Baltijas Karatē Klubs

12 – 13g.
-47 kg;
1   Radijs Kostilevs                Centrs „Olimpiks”       
2   Vents Štronbergs             Centrs „Samuraji”
3   Artūrs Keiselis                  Baltijas Karatē Klubs       

-52 kg;
1   Toms Logins                  Baltijas Karatē Klubs       
2   Edgars Pureniņš             Ogres „Karate Sen-e”

+52 kg. 
1   Jānis Koroļkovs              Baltijas Karatē Klubs       
2   Ēriks Leja                      Ogres „Karate Sen-e”       
3   Artjoms Steļmahs           Klubs “Tan”

14 – 15g. 
-52 kg;
1   Artūrs Keiselis                 Baltijas Karatē Klubs       
2   Edvards Krasons              Baltijas Karatē Klubs
3    Radijs Kostilevs              Centrs „Olimpiks”       

-57 kg;
1   Nikolajs Bodrovs              Centrs „Olimpiks”       
2   Jānis Koroļkovs                Baltijas Karatē Klubs       
3   Armands Rožkalns           Baltijas Karatē Klubs

-63 kg;
1   Jānis Kļava                      Rīgas Karatē Klubs
2   Kobrusev Jurij                  Klubs “Tan”

-70 kg;
1   Nemcenko Jurij                 Klubs “Tan”
3  Eriks Buls                          Klubs “Tan”
2  Garšanovs Aleksejs            Klubs “Tan”

+70 kg.         
1   Davis Spriņģis                  Baltijas Karatē Klubs       
2   Kizlo Sergej                     Klubs “Tan”
3   Tomass Krilovs                Klubs “Heiankai”

Kadeti            
16 – 17g. 
-61 kg;
1   Armīns Lutkevics             Klubs “Milons”
2   Nikolajs Bodrovs             Centrs „Olimpiks”       
3   Andrejs Bukrejs               Centrs „Olimpiks”       

-68 kg;
1   Vladislavs Jaškuļs           Baltijas Karatē Klubs
2   Edgars Skrīvers               Klubs “Milons”       
3   Jānis Mūrmanis              Centrs „Samuraji”

-76 kg;
1   Moisejev Artjom              Klubs “Tan”
2   Maksims Lupiks             Centrs „Olimpiks”       
3   Edvins Atvars                  Rīgas Karatē Klubs
   
+76 kg.   
1   Maksims Lupiks              Centrs „Olimpiks”       
2   Roberts Zeltiņš               Klubs “Milons”
3   Romans Mejerovičs          Klubs “Tan”

Vīrieši               
+18g. 
-60 kg;
1   Andrejs Bukrejs                 Centrs „Olimpiks”       
2   Vadims Vajnštoks              Klubs “Tan”
3   Jurijs Lasmanis                 Klubs “Fudzi”

-67 kg;
1   Vladislavs Jaškuļs              Baltijas Karatē Klubs
2   Edgars Skrīvers                  Klubs “Milons”       
3   Pukitis Artis                       Klubs “Tan”

-84 kg;
1   Ruslans Sadikovs              Baltijas Karatē Klubs
2   Dāvids Eljašāns                 Baltijas Karatē Klubs
3   Ozerov Andrej                   Klubs “Tan”

+ 84 kg; 
1   Vadims Gerasimovs           Centrs „Olimpiks”
2   Edgars Jurkevičš                Baltijas Karatē Klubs
3  Andrejs Smirnovs                Rīgas Karatē Klubs

VIETA                                                  Zelta         Sudraba        Bronzas        Punkti

1.   Baltijas karatē klubs                          13                 7              4                 70
2.   Klubs „Tan”                                       5                  15            12                62
3.   Centrs „Olimpiks”                               5                  2              2                 26
4.   Rīgas karatē klubs                             3                   -              3                 15
5.   Latvijas Šotokan karatē federācija        2                  1              3                 13
6.   Latvijas Godžju-rju federācija               2                  1               1                 11
6.   Salaspils karatē klubs                        2                   1               1                 11
7.   Klubs „Milons”                                   1                   3               -                 10
8.   Ogres klubs “Sen’e”                           -                   3               -                  6
9.   Klubs „ Shinri”                                   1                   -               1                  5
10.  Klubs „Samuraji”                               -                    1              2                  4
11.  Centrs „Heiankai”                              -                   -               1                  1   
12.  Klubs „Fudzi”                                     -                   -               -                  1

Apsveicam BKK sportistus ar labiem rezultātiem ne tikai šajā turnīrā, bet arī citos Baltijas un Eiropas turnīros. Tāpat arī sveicam BKK ar labāka kluba 2009. gadā titula iegūšanu!

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV