Trešdiena, 08.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Staņislava, Staņislavs, Stefānija;

«Ozolnieki/Monarch» izrēķinās ar viesiem no Lietuvas

Jānis Tiltiņš, 08.02.2010. 10:38

Pagājušajā nedēļas nogalē «Ozo» ledus hallē Latvijas hokeja čempionāta virslīgā «Ozolnieki/Monarch» divas dienas pēc kārtas tikās ar Lietuvas klubu SC «Energija». Abos mačos pārliecinošas uzvaras izcīnīja Ozolnieku komanda.

6.februāra mačā līgas līderi pieveica «enerģijas» hokejistus ar 6:4. Divus periodus notika līdzīga spēkošanās, par ko liecina ar rezultāts divos pirmajos periodos – 1:1 un 2:2. Tomēr pateicoties Edgara Rozentāla un Nikolaja Jerofejeva precizitātei 3.perioda 57. un 60.minūtē «monarhi» spēja izcīnīt uzvaru ar divu vārtu pārsvaru.

7.februāra spēle «Ozolnieki/Monarch» kā ar ceļa rulli pārbrauca pāri SC «Energija» komandai, uzvarot spēlē ar 8:0. Uzvarētāju sastāvā Ēriks Bisenieks guva četrus vārtus un līgas labāko snaiperu topā pakāpās uz trešo vietu ar 17 gūtajiem vārtiem.

Pēc divām uzvarētājām spēlēm «Ozolnieki/Monarch» ar 62 punktiem vēl vairāk nostiprināja savas līderpozīcijas.

Nākamo spēli līgas līdervienība aizvadīs 13.februārī, kad Liepājā tiksies ar čempionāta otro spēcīgāko komandu «Liepājas metalurgs» fārmklubu.

LAČ virslīga
6.februāris, «Ozo» ledus halle
«Ozolnieki/Monarch» – SC «Energija» 6:4 (1:1, 2:2, 3:1)

Vārtus guva: 1:0 – 18.min. Ē.Bisenieks (V.Gurevičs, M.Dreilings), 1:1 – 20.min. D.Vaickevičus (M.Šukas, T.Višnauskas), 1:2 – Š.Kuliešus (P.Nauseda, D.Vaiskevičus), 2:2 – 28.min. E.Želibovskis (J.Vegners, R.Glazkovs), 3:2 – 30.min. J.Vegners (J.Lukaševskis), 3:3 – 38.min. R.Aliukonis (M.Šukas), 3:4 – 43.min. A.Bendžius (S.Ivanuškin, V.Jagelavičius), 4:4 – 50.min. E.Rozentāls (A.Cipruss, N.Jerofejevs), 5:4 – 57.min. E.Rozentāls (M.Bogdanovs, A.Cipruss), 6:4 – 60.min. N.Jerofejevs (V.Lobačovs, M.Bogdanovs).

7.februāris, «Ozo» ledus halle
«Ozolnieki/Monarch» – SC «Energija» 8:0 (2:0, 2:0, 4:0)

Vārtus guva: 1:0 – 12.min. Ē.Bisenieks (J.Lukaševskis, V.Gurevičs), 2:0 – 16.min. Ē.Bisenieks (M.Dreilings, V.Gurevičs), 3:0 – 35.min. N.Jerofejevs (A.Cipruss, A.Pizāns), 4:0 – 40.min. A.Cipruss (R.Glazkovs, A.Vegners), 5:0 – 54.min. O.Koreškovs (A.Ogorodņikovs, E.Rozentāls), 6:0 – 55.min. Ē.Bisenieks (M.Dreilings, E.Rozentāls), 7:0 – Ē.Bisenieks (E.Rozentāls, M.Dreilings), 8:0 – 60.min. A.Cipruss (V.Lobačovs, M.Bogdanovs).