Sestdiena, 27.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne;

Noslēdzies Eiropas karatē čempionāts (WKF) kadetiem un junioriem

Andrejs Ozerovs, 10.02.2010. 12:00

5.-7. februārī Izmirā (Turcija) notika 37. Eiropas karatē čempionāts kadetiem (14-15 gadi) un junioriem (16-17 gadi), kā arī 2. Eiropas Kauss jaunatnei (līdz 21 gadam). Sacensībās piedalījās sportisti no vairāk kā 40 valstīm, pa vienam sportistam no valsts katrā kategorijā. Latvijas komandas sastāvā piedalījās 12 sportisti, kā arī četri treneri. Mūsu sportisti, diemžēl, medaļas šoreiz nevinnēja, bet nostartēja ļoti pārliecinoši.

Jānis Koroļkovs (treneris M.Ivančikovs) kategorijā 14-15 gadi līdz 57 kg zaudēja sportistam no Ungārijas, kurš kļuva par Eiropas čempionu. Turnīrā par 3.vietu Jānis spēja vinēt divas cīņas, bet izšķirošā matčā pret Turcijas pārstāvi zaudēja 1 punktu un rezultātā ieguva 5.vietu.

Jūlija Gavrilova (treneris A.Ozerovs) kategorijā 16-17 gadi līdz 59 kg pirmajā cīņā vinēja pretinieci no Luksemburgas, pēc tam uzvarēja Azerbaidžānas pārstāvi. Trešajā aplī Jūlija piekāpās Francijas sportistei, kura iekļuva sacensību finālā. Turnīrā par 3.vietu Jūlija spēja uzvarēt 2009.gada pasaules čempioni no Belgijas, bet izšķirošajā mačā par 3.vietu zaudēja sportistei no Bosnija un Hercegovinas – 1:0. Rezultāts – 5.vieta.

Armands Rožkalns (treneris A.Stoļarovs) kategorijā 16-17 gadi līdz 55 kg ieguva 7.vietu.

Apsveicam Latvijas izlases sportistus un trenerus ar labu startu visaugstākā mēroga sacensībās!