Sestdiena, 18.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Inese, Inesis, Ēriks;

„Liepājas Metalurgs” basketbolistēm smags zaudējums „TTT Rīga” vienībai

Mārtiņš Kozlovskis, 10.03.2010. 09:30

Otrdien, 9. martā, smagu zaudējumu Latvijas Sieviešu Basketbola līgas spēlē savās mājās cieta „Liepājas Metalurgs” basketbolistes, kas ar rezultātu 49:133 piekāpās „TTT Rīga” spēlētājām, kas joprojām cīnās ar SK „Cēsis” basketbolistēm par 1. vietu regulārajā čempionātā.

Šaubu nebija, ka uzvara liepājniecēm būtu milzīgs brīnums un galvenais bija cienīgi nospēlēt šo spēli, kas veiksmīgi tika iesākts pirmajā ceturtdaļā, kuru laikā Liepājas basketbolistes iespēja Latvijas vicečempionu grozā samest 16 punktus, uz ko pretinieces atbildēja ar 28.

Taču otrajā ceturtdaļā „TTT” uzņēma aizvien lielākus apgriezienus un ar katru minūti turpināja palielināt pārsvaru, kas dodoties lielajā pārtraukumā vēstīja jau 37 punkti – 30:67.

Pagalam neveiksmīgs izrādījās spēles otrais puslaiks, it sevišķi pēdējās desmit minūtes, kuru laikā „Metalurgs” basketbolistes spēja gūt tikai trīs punktus, bet pretinieces atbildēja ar 34 punktiem, tādējādi uzstādot visai nepatīkamu, bet likumsakarīgu galarezultātu – 49:133.

Uzvarētājām rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja Dita Krūmberga, kuras rēķinā 23 gūtie punkti, savukārt, liepājniecēm labākā ar 17 punktiem bija komandas līdere Sabīne Niedola.

Nākošo spēli „Metalurgs” basketbolistes aizvadīs pēc nedēļas izbraukumā un paredzams, ka tieši spēle pret „RTU Merks” spēlētājām būs viena no noteicošajām galējam vietu sadalījumam regulārajā čempionātā. Savukārt, nākošā mājas spēle Liepājas Olimpiskajā centrā gaidāma 23. martā pret SK „Cēsis” basketbolistēm.