Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Noslēgsies AXA bērnu mini slaloma sacensības „Mazais Reinis 2010”

Ilze Gabrāne, 16.03.2010. 10:57

Līdz ar astronomiskā pavasara iestāšanos, sestdien, 20.martā „Reiņa trasē” ar trešo posmu noslēgsies „AXA bērnu slēpošanas skoliņas” organizētās AXA bērnu mini slaloma sacensības „Mazais Reinis 2010”. Slēpošanas prieku un sacensību garu tiek aicināti izbaudīt visi mazie slēpotāji līdz astoņu gadu vecumam.
Noslēgsies AXA bērnu mini slaloma sacensības „Mazais Reinis 2010”

Dalība visos posmos nav obligāta, tātad ir iespēja startēt arī atsevišķi tikai trešajā posmā. Sacensību sākums pulksten 13:00, bet reģistrācija no pulksten 11:00. Neskatoties uz pavasara tuvošanos, „Reiņa trases” „AXA bērnu parka” nogāzē sniegs joprojām ir labā kvalitātē.

Piedalās vairāk kā 70 mazie slēpotāji

Aizvadītie pirmie divi AXA bērnu mini slaloma sacensību „Mazais Reinis 2010” posmi pulcēja ievērojamu mazo dalībnieku skaitu – otrajā posmā, kas notika februārī, uz starta līnijas kāpa vairāk kā 70 mazie slēpotāji līdz astoņu gadu vecumam. Mazākajam dalībniekam bija tikai divi gadiņi. Dalību sacensībās ņēma gan tie, kuri jau bija izmēģinājuši spēkus pirmajā posmā, gan arī virkne bērnu piedalījās pirmo reizi. Sacensības pulcēja arī lielu skaitu līdzjutēju, jo drosmīgos jaunos censoņus bija ieradušās atbalstīt viņu ģimenes. Liels bija mazo slēpotāju prieks gan par sekmīgi pieveikto distanci, gan to, ka ikviens saņēma vecināšanas balvā enerģijas atjaunošanai veselīgos AXA graudaugu produktus. AXA graudaugu produkti ir pilnvērtīga uztura sastāvdaļa un vērtīgs enerģijas avots gan sporta gaitās, gan ikdienā.

Sacensībās trīs vecuma grupas

Sacensībās aicināts piedalīties ikviens bērns līdz pat astoņu gadu vecumam, kurš ir apguvis pirmās iemaņas slēpošanā un var patstāvīgi veikt sacensību trasi, izņemot līdz 3 gadu vecumam, kad trase veicama kopā ar pavadošo personu. Sacensībās paredzētas trīs dalībnieku grupas: mazuļi (0-3 gadi), sīcīši (4-6 gadi) un sīči (7-8 gadi). Mazos sacensību dalībniekus sagaida jautrs šķēršļu nobrauciens, kas veicams vienu reizi. Līdzās sacensībām pasākuma laikā mazajiem slēpotājiem tiek organizētas arī dažādas spēles un atrakcijas.

Sacensību uzvarētāji tiks noteikti pēc trases uzrādītā laika, taču visi mazie dalībnieki, neatkarīgi no sasniegumiem, katrā posmā saņem diplomu un veicināšanas balvas. Reģistrāciju var veikt gan iepriekš, gan arī uz vietas sacensību dienā.

Slēpošanas prasmes AXA bērnu slēpošanas skoliņā – ik nedēļu
   
„Reiņa trasē” sadarbībā AXA katru nedēļas nogali notiek „AXA bērnu slēpošanas skoliņa”. Ik nedēļas nogali to ar aizrautību apmeklē vidēji 35 mazie slēpotāji. „AXA bērnu slēpošanas skoliņa” paredzēta bērniem no trīs līdz septiņu gadu vecumam. Atbilstoši katra bērna slēpošanas iemaņām, ir trīs līmeņu apmācību grupas: 0 līmenis – bez slēpošanas priekšzināšanām, 1.līmenis – ar minimālām priekšzināšanām, 2.līmenis – ar 1.līmeņa priekšzināšanām.
   
Ar AXA atbalstu Reiņa trasē izveidots arī „AXA bērnu parks”, kur bērniem ir iespēja apgūt slēpošanas un snovošanas iemaņas jau no trīs gadu vecuma. Parks ir paredzēts bērniem no trīs līdz divpadsmit gadu vecumam un tajā ir ierīkota norobežota nogāze ar SunKid lentes pacēlāju un jaunām spēļu figūrām, apbraucamiem šķēršļiem, kā arī otrā nogāzes pusē ir ierīkota bērniem paredzēta kameršļūkšanas trase.

Reģistrāciju var veikt: mājas lapā www.reinatrase.lv, pa e-pastu agnis@reinatrase.lv vai sūtot sms pa tālruni 29107744, norādot vārdu, uzvārdu, dzimšanas gadu un vecāku kontakttālruni.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV