Sestdiena, 18.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Inese, Inesis, Ēriks;

SK „Cēsis” liepājniecēm neatstāja nekādas cerības

Mārtiņš Kozlovskis, 24.03.2010. 10:36

Otrdien, 23. martā, Latvijas Sieviešu Basketbola līgas spēli pret pašreizējām valsts čempionēm SK „Cēsis” vienību aizvadīja „Liepājas Metalurgs” basketbolistes, kas Liepājas Olimpiskajā centrā cieta smagu zaudējumu ar rezultātu 42:114 (5:28, 12:21, 12:29, 13:39).

Lai arī „Metalurgs” basketbolistēm šī spēle vairs neko izteikt nevarēja, savu skatītāju klātbūtnē bija jānospēlē godam, lai gan SK „Cēsis” komandas pārsvars bija ievērojams.

Pašreizējās valsts čempiones savu favorīta statusu apliecināja jau no pirmajām minūtēm, turklāt pēc nospēlētām piecām minūtēm rezultāts uz tablo vēstīja jau 0:18 viešņu labā. Kristīnes Simanovičas soda metieni un Sabīnes Niedolas trīs punkti bija vienīgie Liepājas komandai pirmajā ceturtdaļā un tā noslēdzās ar mīnus 23 – 5:28.

Otrās desmit minūtes liepājniecēm bija daudz veiksmīgākas un tajā laikā tika zaudēts ar deviņu punktu pārsvaru (12:21), kas rezultātu uz tablo vēstīja – 17:49. Nekas būtisks nemainījās arī pēc garā pārtraukuma un viesu basketbolistes turpināja palielināt savu pārsvaru, kas galarezultātā vēstīja 72 punktu pārsvaru - 42:114.

Liepājniecēm, kā jau varēja paredzēt, rezultatīvākā bija Sabīne Niedola, kuras rēķinā 18 gūtie punkti. Savukārt, pretiniecēm labākās ar 19 punktiem bija abas leģionāres – Rima Valentiene un Kristena Morrisa.

Līdz ar to, regulārajā čempionātā komandām ir atlikusi vairs tikai viena kārta. Liepājnieces savu pēdējo regulārā čempionāta spēli aizvadīs savās mājās, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies „TTT/Juniores”. Spēle norisināsies šo svētdien, 28. martā, pulksten 14:00.