Otrdiena, 04.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Modra, Francis;

Noslēgsies sacensības paralēlajā slalomā kalnu slēpošanā un snovbordā „Mežezers kauss 2010”

Dace Kurpniece, 25.03.2010. 14:07

Pavasaris jau būs uzņēmis apgriezienus un arī dienas būs ievērojami garākas, kad noslēgsim ziemas sezonu ar saulainākajām sacensībām „Mežezers Kauss 2010”. Laika apstākļus organizatori gan ietekmēt nevar, bet iepriekšējā pieredze rāda, ka aprīļa pirmajā sestdienā Mežezerā spīd saule.
Noslēgsies sacensības paralēlajā slalomā kalnu slēpošanā un snovbordā „Mežezers kauss 2010”

Tās ir sacensības un aktīva atpūta ikvienam slēpotājam un snovbordistam. Nu jau kā tradīcija kļuvušās sacensības norisinās aprīļa pirmajā sestdienā, kas šogad iekrīt 3.aprīlī, kad uz Mežezeru (Pļaviņu rajonā) sabrauc slēpotāji un snovbordisti no visas Latvijas, lai vēlreiz pamērotos spēkiem un noskaidrotu, vai ziemas sezona nesusi progresu sportistu attīstībā.

Šīs sacensības īpašas ir arī ar to, ka tajās piedalās abas radniecīgās disciplīnas – snovbords un slēpošana. Protams, katram savs ieskaites laiks, bet organizatoru pamatmērķis ir apliecināt, ka šie divi sporta veidi var būt kā vienoti arī sacensībās.

Pasākuma organizators Māris uzsver: „Sacensības notiks jebkuros laika apstākļos pie jebkura pieejamā sniega daudzuma. Paralēli tām ekstrēmākie varēs rādīt akrobātiskus trikus ar piezemēšanos divpadsmitavotu dīķī – šī sacensību daļa ir mūsu iniciatīva ar mērķi apvienot divus pavasarīgus sporta veidus vienā – slēpošanu un peldēšanu. Un, protams, skatītājiem un atbalstītājiem tas ir šovs, ko vērot. Aicinām cilvēkus veidot komandas un piedalīties ekstrēmo objektu nobraucienā pa kalnu. Cilvēku izdoma un radošā pieeja lietām mūsdienās ir īpaši novērtējama, un šai disciplīnai tas ne vienmēr prasa lielus ieguldījumus, lai radītu ko ievērības cienīgu un atmiņās paliekošu.”

Kopš 2009.gada janvārī Mežezers kompleksa apsaimniekošanas jautājumus pārņēma SIA Mežezers Serviss, tā attīstībā ieguldīts liels darbs un līdzekļi, un rezultāts ir acīmredzams. Šajā sezonā apmeklētāju skaits ir ievērojami pieaudzis; komplekss piedāvā krīzes laikiem atbilstošas cenas un ir pazīstams kā mājīga un draudzīga brīvdienu pavadīšanas vieta.

„2009.gada 4.aprīļa sezonas noslēguma sacensības izraisīja daudz pozitīvu emociju dalībnieku un skatītāju vidū, bija saulains un silts laiks, īsts pavasaris, un vasaru mīlošie cilvēki beidzot bija izlīduši no pajumtēm, lai ieelpotu pavasara gaisu. Tāpēc šogad pasākumu plānojam vēl apjomīgāku un jautrāku ar vakara noslēdzošo daļu – afterparty – uz āra terases. Jau tagad aicinām cilvēkus iesūtīt bildes un piedalīties fotokonkursā, kur iespējams vinnēt vērtīgas balvas. Mēs vēlamies pielikt skaistu punktu ziemas sezonai,” komentē Māris.

3.aprīlī uz Mežezeru no Rīgas un no Jēkabpils interesentiem būs iespēja nokļūt arī ar autobusu.

Pasākuma tapšanā lielu ieguldījumu devuši arī atbalstītāji. Pateicamies mūsu draugiem un sadarbības partneriem Star FM, LNT, Mix Fm, Divu Krastu Radio, Valmieras Piens, Latvijas Slēpošanas Savienībai, Tele2, Kviesisfoto.lv, draugiem.lv un citiem.

Visa informācija par Mežezers Kauss 2010 organizatoru mājas lapās www.mezezers.lv un www.burusports.lv

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV