Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Kanādas hokejisti ar minimālu pārsvaru uzveic Vāciju

LETA, 29.04.2007. 09:30

Pasaules čempionātā hokejā augstākajā divīzijā C apakšgrupas spēlē Kanādas izlase ar rezultātu 3:2 (1:1, 1:1, 1:0) uzveica Vācijas valstsvienību.

Mača desmitajā minūtē vadībā pēc Kristofa Ulmana metiena izvirzījās Vācijas izlase. Savukārt 18.minūtē kanādiešiem izdevās panākt izlīdzinājumu - vārtus guva Džamals Maierss.

Otrā perioda otrajā minūtē vadībā jau izvirzījās kanādieši - ar vārtu guvumu izcēlās Ēriks Stāls. Tomēr jau pēc nepilnas minūtes rezultāts atkal bija neizšķirts - precīzs bija Roberts Dītrihs.

Uzvaras vārtus Kanādas izlases labā trešā perioda 12.minūtē guva Džamals Maierss, kuram tas bija jau otrais rezultatīvais metiens šajā spēlē.