Otrdiena, 18.Februāris 2020. » Vārdadienas svin: Kintija, Kora;

Tradicionālais „Saulkrastu kokteilis" atgriezīsies vēl krāšņāks

Renārs Buivids, 21.06.2010. 09:02

9. un 10.jūlijā Saulkrastos atgriezīsies tradicionālais „Saulkrastu kokteilis", par kura pludmales volejbola pirmajiem čempioniem tālajā 1995.gadā kļuva Uģis Krastiņš un Aivis Eida. Šovasar „Saulkrastu kokteilis" būs vēl krāšņāks un daudzveidīgāks – programmā arī „Binder Baltic open" pludmales volejbolā ar balvu fondu 2000 eiro.
Tradicionālais „Saulkrastu kokteilis" atgriezīsies vēl krāšņāks

„Saulkrastu kokteilis" ne tikai Latvijas, bet arī Baltijas mērogā slavu ieguva ar pludmales volejbola turnīriem, kuru izšķirošās cīņas par vienmēr iespaidīgajiem balvu fondiem tradicionāli notika Saulkrastu estrādē starmešu gaismās, tribīnēs pulcējot vairāk nekā 1000 skatītāju.

„Saulkrastu kokteiļa" vēsturē par pirmajiem čempioniem 1995.gadā kļuva Uģis Krastiņš un Aivis Eida, bet turnīru turpinājumā uzvarētāju laurus plūkuši vairums pašreiz slavenāko pludmales volejbolistu – Jānis Grīnbergs, Toms Šmēdiņš, Ruslans Sorokins, Andris Krūmiņš, Austris Štāls, Jānis Šmēdiņš, Kristiāns Marnics. 2001. gadā vienīgo reizi „Saulkrastu kokteilī" triumfēja lietuvieši – Henriks Čivass un Tads Donela. Saulkrastos sešas reizes triumfējis Grīnbergs, četras – Krūmiņš.

Tradicionāli pludmales volejbolisti cīnās ne tikai par „Binders Baltic Open" naudas balvām, bet arī par milzīgo ceļojošo kausu – metālā kalto kokteiļglāzi. Pašreiz unikālā trofeja atrodas pie 2008. gada čempioniem Jāņa Šmēdiņa un Kristiāna Marnica.

Plānots, ka pludmales volejbola turnīrs pulcēs spēcīgākos Latvijas un kaimiņvalstu sportistus, jo 9. un 10. jūlijā nenotiek nozīmīgu pasaules un Eiropas turnīru mači. Piektdienā Saulkrastu pludmalē pie sporta centra „Koklītes" notiks priekšsacīkstes, bet nākamajā dienā pamatturnīra spēles. Fināli par 3. un 1. vietu jau tradicionāli starmešu gaismās Saulkrastu estrādē.

„Binders Baltic Open" nolikums un pieteikšanās informācija „www.beachvolley.lv" sadaļā „Amatieru turnīri".

Līdzās pludmales volejbola sacensībām „Saulkrastu kokteiļa" neatņemama sastāvdaļa bijusi ielu basketbola turnīra „Mix" grupas komandām. Sporta centrs „Koklītes" kļuvis par vienu ekstrēmo ūdens sporta veidu centriem, tādēļ „Saulkrastu kokteiļa" vēsturē pirmo reizi notiks veikborda „Rail Jam" paraugdemonstrējumi un sacensības.

"Saulkrastu kokteiļa" pludmales volejbola turnīri visi čempioni:

1995. Uģis Krastiņš/Aivis Eida
1996. Andris Krūmiņš/Ilgvars Ozoliņš
1997. Ringolds Štāls/Andris Treijs
1997. Jānis Grīnbergs/Juris Gendelis
1998. Jānis Grīnbergs/Tarass Tabačuks
1999. Jānis Grīnbergs/Andris Krūmiņš
2000. Jānis Grīnbergs/Andris Krūmiņš
2001. Henriks Čivass/Tads Donela (Lietuva)
2002. Klāvs Zaļkalns/Edgars Sebežs
2003. Andris Krūmiņš/Ruslans Sorokins
2004. Jānis Grīnbergs/Armīns Vensbergs
2005. Andris Krūmiņš/Ruslans Sorokins
2006. Toms Šmēdiņš/Jānis Šmēdiņš
2007. Jānis Grīnbergs/Austris Štāls
2008. Jānis Šmēdiņš/Kristiāns Marnics

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2020
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV