Piektdiena, 03.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Uvis, Gints;

„Lauvas" sezonu sāk ar zaudējumu „Rudupis" vienībai

Mārtiņš Kozlovskis, 01.10.2010. 12:08

Ceturtdien, 30. septembrī, ar zaudējumu jauno Master Card BBL sezonu uzsāka „Liepājas Lauvas" basketbolisti, kas spēlējot savās mājās ar rezultātu 75:86 atzina Prienas „Rudupis" vienības pārākumu no Lietuvas.

Nenoliedzami, liepājnieki lika pamatotas cerības uz veiksmīgu sezonas sākumu, taču „Rudupis" savu meistarību apliecināja jau dienu iepriekš, kad Ventspilī visai sīvi paspēkojās ar vietējo BK „Ventspils" komandu.

Spēles sākumu veiksmīgāk iesāka viesi, kuri jau no mača pirmajām minūtēm izvirzījās vadībā. Lielais mājinieku kļūdu skaits neļāva atgūt „Lauvām" vadību, tādējādi pirmais spēles puslaiks aizritēja „Rudupis" komandas zīmē. Pēc pirmajām 20 minūtēm mīnus 7 liepājniekiem – 39:46.

Nekas būtisks uz laukuma nemainījās arī otrajā puslaikā un viesi no Lietuvas turpināja atrasties puslīdz drošā vadībā. Nepilnas divas minūtes pirms spēles pamatlaika beigām „Lauvām" izdevās pietuvoties līdz 5 punktu atstatumam, taču izšķirošajos brīžos pietrūka veiksmes uzbrukumos, uz ko ar precīziem uzbrukumiem atbildēja pretinieku komandas līderis Gediminas Orelik. Galarezultātā zaudējums pirmajā Master Card BBL spēlē – 75:86.

Uzvarētājiem neapturams šajā vakarā bija, jau pieminētais, Gediminas Orelik, kurš šajā mačā izcēlās ar 31 gūtajiem punktiem, realizējot piecus tālmetienus. Savukārt, „Lauvām" labākie bija Mareks Jurevičus un Jurijs Aleksejevs, kuri izcēlās, attiecīgi, ar 21 un 19 punktiem.

Arī nākošo spēli „Liepājas Lauvas" aizvadīs savās mājās, kad LBL ietvaros būs jātiekas ar BK „Zemgale" komandu. Spēle norisināsies 6. oktobrī pulksten 19:30. Ieejas maksa: 2 Ls. Pensionāriem un jauniešiem līdz 18 gadu vecumam, uzrādot personu apliecinošu dokumentu, ieeja – bezmaksas!