Sestdiena, 04.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Viola, Vizbulīte, Vijolīte;

„Lauvas" pārāki par „Valmieras" basketbolistiem

Mārtiņš Kozlovskis, 10.10.2010. 12:25

Sestdien, 9. oktobrī, savu otro uzvaru Latvijas Basketbola līgas ietvaros savās mājās izcīnīja „Liepājas Lauvas" basketbolisti, kas šoreiz ar rezultātu 76:67 pārspēja vienus no saviem sīvākajiem konkurentiem BK „Valmiera" basketbolistus.

Abām komandām šī bija pirmā savstarpējā tikšanās reize šajā sezonā un paredzēt mūžseno pretinieku spēles galarezultātu bija ļoti sarežģīti.

Spēli krietni vien labāk iesāka viesi, kuri pirmās ceturtdaļas beigās sasniedza pat 10 punktu pārsvaru (9:19). Taču turpinājumā liepājniekiem izdevās pietuvoties, turklāt, pirmā puslaika izskaņā izdevās izvirzīties arī vadībā (38:36).

Veiksmīga „Lauvām" izrādījās trešā ceturtdaļa, kuru laikā mājiniekiem izdevās atrauties itin drošā vadībā. Lai arī ceturtās ceturtdaļas vidū valmieriešiem izdevās rezultāta starpību samazināt līdz četriem punktiem (65:61), taču tas arī bija viss. Pateicoties Mareka Jurevičus precīzajam sniegumam rezultāta starpība atkal tika atjaunota un galarezultātā tika izcīnīta otrā uzvara šajā sezonā – 76:67.

Rezultatīvu sniegumu nodemonstrēja, jau pieminētais, Mareks Jurevičus, kurš šajā mačā guva 24 punktus. Savukārt, pretiniekiem labākie ar 20 un 16 punktiem bija, attiecīgi, Kaspars Cipruss un Jānis Kaufmanis.

Nākošo spēli „Lauvas" aizvadīs pēc nepilnas nedēļas, 15. oktobrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies Igaunijas vicečempioni „Kalev/Cramo" vienība. Šī būs Master Card Baltijas basketbola līgas elites divīzijas spēle un tā norisināsies pie atvērtām tribīnēm abās laukuma pusēs, turklāt, ieeja visiem skatītājiem būs bezmaksas! Šo spēli būs iespējams skatīt arī televīzijas kanālā Viasat Sport Baltic. Sākums pulksten 19:30.