Pirmdiena, 29.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Raimonds, Laine, Vilnis;

„Liepājas Lauvas" fārmklubs piedzīvo otro zaudējumu

Mārtiņš Kozlovskis, 22.10.2010. 11:02

Ceturtdien, 21. oktobrī, otro zaudējumu LBL 2. divīzijā piedzīvoja „Liepājas Lauvas 2" basketbolisti, kas spraigā mača galotnē ar rezultātu 75:77 atzina BS „Daugava" komandas pārākumu.

Abām komandām šī bija otrā spēle šajā sezonā. Liepājniekiem savā pirmajā šīs sezonas spēlē nācās samierināties ar zaudējumu BS „Ogre" komandai (67:79), savukārt „Daugavas" rēķinā bija uzvara pār „Zemgales" junioriem – 92:70.

Spēles sākumu labāk iesāka mājinieki, kuri atradās vadībā līdz pat pirmās ceturtdaļas beigām (19:15), taču tad būtisku izrāvienu veica viesi (2-20). Līdz lielajam pārtraukumam rezultāta starpību mājiniekiem izdevās samazināt, taču joprojām 5 punktu pārsvars piederēja „Daugavas" basketbolistiem – 39:44.

Otrajā spēles daļā turpinājās līdzīga spēkošanās un viss izšķīrās mača pēdējās sekundēs. Dažas liepājnieku kļūdas aizsardzībā izšķīra mača uzvarētāju un „Lauvas" otrajai komandai nācās samierināties ar otro zaudējumu šajā sezonā – 75:77.

Labākais Rīgas komandā ar 20 punktiem bija komandas līderis Artūrs Bricis, 18 punktus guva Klāvs Strazdiņš, bet 16 punkti Artūram Vītiņam. Liepājniekiem 26 punkti Kristapam Migliniekam, 19 punkti un 10 atlēkušās bumbas Marekam Mejerim, savukārt 13 punktus guva Roberts Freimanis.

Nākošo spēli „Lauvas" fārmklubs aizvadīs pēc nedēļas, 30. oktobrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā būs jāspēkojas ar „Gulbenes Bukiem", kas vēl dažas sezonas atpakaļ spēlēja LBL-1. divīzijā. Spēles sākums pulksten 16:00 un ieeja visiem skatītājiem būs bezmaksas!