Sestdiena, 04.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Viola, Vizbulīte, Vijolīte;

„Liepājas Metalurgs" piekāpjas „TTT Juniorēm"

Mārtiņš Kozlovskis, 01.11.2010. 11:09

Piektdien, 29. oktobrī, otro zaudējumu Latvijas Sieviešu Basketbola līgas mājas spēlē piedzīvoja „Liepājas Metalurgs" basketbolistes, kas ar rezultātu 56:67 atzina „TTT Juniores" komandas pārākumu.

Līdz šim Liepājas basketbolistes rēķinā bija izcīnīta viena uzvara un piedzīvots viens zaudējums. Savukārt, piektdienas pretinieču kontā bija viens zaudējums „RTU/Merks" basketbolistēm.

Spēli labāk iesāka mājinieces, kuras jau no pirmajām mača minūtēm izvirzījās vadībā. Pirmās desmit minūtes tika noslēgtas ar plus 8 – 20:12, taču otrā ceturtdaļa tika aizvadīta krietni vien vājāk un pretinieces spēja lauzt mača gaitu. Turklāt, dodoties lielajā pārtraukumā viesu basketbolistes atradās jau divu punktu vadībā – 32:34.

Pēc pārtraukuma „TTT" jaunās maiņas pārsvars laukumā vēl jo vairāk palielinājās un spēles izskaņā komandas šķīra jau vairāk kā desmit punktu pārsvars – 56:67 „TTT Juniores" pirmā uzvara šā gada LSBL čempionātā.

Uzvarētājām labākā ar 17 punktiem bija Līga Šurkusa, savukārt, liepājniecēm ar 14 punktiem izcēlās Līga Zdanovska un 11 punkti Zanes Alilujevas rēķinā.

Nākošo spēli „Metalurgs" basketbolistes aizvadīs jau šo trešdien, 3. novembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies pašreizējās Latvijas vicečempiones SK „Cēsis". Vidzemnieces uz doto brīdi nerāda tik pārliecinošu sniegumu, līdz ar to, ir pamatotas cerības, ka spēle varētu būt ļoti interesanta. Tās sākums pulksten 17:30.