Sestdiena, 04.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Viola, Vizbulīte, Vijolīte;

„Liepājas Metalurgs" basketbolistes pārspēj Latvijas vicečempiones

Mārtiņš Kozlovskis, 04.11.2010. 13:08

Trešdien, 3. novembrī, Latvijas sieviešu basketbola līgas ietvaros „Liepājas Metalurgs" basketbolistes spēlējot savu skatītāju priekšā ar rezultātu 60:49 lika kapitulēt pašreizējām Latvijas vicečempionēm SK „Cēsis" komandai.

Spēle tika gaidīta ar lielu interesi, jo pretiniekos viesojās pašreizējās Latvijas vicečempiones, lai gan jāsaka godīgi, komandas sastāvs kopš iepriekšējās sezonas bija mainījies diezgan būtiski. Par to pierāda fakts, ka cēsinieces uz Liepāju ieradās tikai astoņu spēlētāju sastāvā.

Spēli ar varenu (8:0) iesāka mājinieces, taču Ilzes Oses-Hlebovickas vadītās Cēsu basketbolistes spēja panākt līdzsvaru. Līdz lielajam pārtraukumam vadību spēlē atkal pārņēma „Metalurgs" meitenes un lielajā atpūtā dodoties uz tablo plus 7 Liepājai – 27:20.

Trešās ceturtdaļas sākumā mājinieces savu pārsvaru palielināja līdz divciparu skaitlim un atlikušajā laikā šaubas par mača uzvarētājiem vairs neradās. Galarezultātā „Metalurgs" basketbolistes izcīnīja savu otro panākumu šajā LSBL sezonā, pārspējot cēsinieces ar rezultātu 60:49.

Liepājas komandā labākās ar 15 un 14 punktiem bija, attiecīgi, Anete Pinstere un Sabīne Egle, savukārt, pretiniecēm ar 21 gūto punktu labākā bija Zane Jēkabsone.

Pateicoties šim panākumam „Metalurgs" basketbolistes ir nostiprinājušās 5. pozīcijā LSBL turnīra tabulā. Nākošo spēli liepājnieces aizvadīs pēc nedēļas, 13. novembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies pašreizējās Latvijas čempiones „TTT Rīga". Spēles sākums pulksten 14:00.