Sestdiena, 04.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Viola, Vizbulīte, Vijolīte;

„VEF Junioram" izdodas revanšēties

Mārtiņš Kozlovskis, 04.11.2010. 13:25

Trešdien, 3. novembrī, Liepājas Olimpiskajā centrā tika aizvadīta Latvijas basketbola līgas līdervienību spēkošanās. Interesantā un spraigā mačā „VEF Juniors" basketbolistiem izdevās revanšēties „Liepājas Lauvām" ar rezultātu 68:79.

Atgādinām, ka pirms nepilnām divām nedēļām nedaudz pārsteidzoši liepājnieki lika kapitulēt „lielajam VEFam" Master Card BBL spēlē, taču šoreiz Liepājā viesojās „VEF Juniori", kuru mērķis bija revanšēties mūsu pilsētas basketbolistiem. Taču jāsaka godīgi, no „Junioriem" tur bija tikai daži, jo „VEF" uz Liepāju atsūtīja gandrīz visu savu spēcīgāko artilēriju – Kaspars Bērziņš, Dairis Bertāns, Ivans Neļubovs, Raitis Grafs, Andrejs Šeļakovs un Gatis Jahovičs.

Neskatoties uz visai spēcīgo „VEF" sastāvu mača sākumu labāk iesāka tieši liepājnieki, kuri lielāko daļu pirmās desmit minūtes atradās priekšā rīdziniekiem. Neliels lūzums mača gaitā notika spēles otrajā ceturtdaļā, kuru viesi uzvarēja ar astoņiem punktiem (15:23) un lielajā pārtraukumā rezultāts uz tablo vēstīja 36:44 par labu „VEF Junioram".

Otrajā ceturtdaļā „Lauvām" tuvāk par četriem punktiem tā arī neizdevās pietuvoties un galarezultātā „VEF Juniors" svinēja savu piekto panākumu šā gada LBL čempionātā, uzvarot liepājniekus ar 11 punktu starpību – 79:68.

„Liepājas Lauvas" komandas sastāvā kārtējo rezultatīvo sniegumu nodemonstrēja Mareks Jurevičus, kurš šoreiz izcēlās ar 18 gūtajiem punktiem un 12(!) rezultatīvajām piespēlēm. Pretiniekiem 15 punktus guva Kaspars Bērziņš, bet 12 punkti Daira Bertāna, Gata Jahoviča un Raita Grafa rēķinā.

Pēc šī zaudējuma „Lauvas" LBL turnīra tabulā atkrita vienu pozīciju zemāk - 3. vietā (3-1), taču jau sestdien liepājniekiem būs labas iespējas situāciju uzlabot, jo Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies 2. vietā esošie BK „Ventspils" basketbolisti. Iepriekšējā spēlē ventspilnieki bija krietni vien pārāki pār „Lauvām", taču sestdien spēle sāksies no jauna. Tās sākums pulksten 17:00.