Sestdiena, 04.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Viola, Vizbulīte, Vijolīte;

„Liepājas Metalurgs" meitenēm sāpīga neveiksme otrajā pagarinājumā

Mārtiņš Kozlovskis, 25.11.2010. 09:45

Trešdien, 24. novembrī, sāpīgu zaudējumu savu skatītāju priekšā piedzīvoja „Liepājas Metalurgs" basketbolistes, kas mača otrajā pagarinājumā cieta zaudējumu vienām no savām sīvākajām pretiniecēm „TTT Kadetes" basketbolistēm ar rezultātu 70:77.

Pirms šīs spēles Liepājas basketbolistes LSBL turnīra tabulā atradās 5. vietā, tieši priekšā „TTT Kadetēm", kuru rēķinā bija par vienu uzvaru mazāk, līdz ar to, šīs spēles cena bija vairāk nekā augsta.

Spēles sākums aizritēja ļoti līdzīgi. Vadībā pabija gan mājinieces, gan viešņas un lielajā pārtraukumā komandas devās pie kaujinieciska neizšķirta – 32:32.

Lai arī spēles otrajā daļā lielākoties vadībā turējās mājinieces, viešņas spēja lauzt mača gaitu un spēles pēdējā minūtē spēja izraut papildlaiku. Ar papildus piecām minūtēm uzvarētāju noskaidrošanai nepietika un bija nepieciešams otrais papildlaiks. Diemžēl veiksmes trūkums neļāva pacīnīties par uzvaru un viešņas pēdējās sekundēs bija nedaudz labākas un triumfēja visā mačā ar rezultātu 70:77.

Uzvarētājām labākā ar 18 gūtajiem punktiem bija Kate Aizsila, 14 punkti Rūtas Veideres kontā. Savukārt, liepājniecēm 12 punkti Astras Feldmanes rēķinā, bet ar 9 punktiem izcēlās Sabīne Egle un Kristīne Simanoviča.

Nākošās divas spēles Liepājas meitenes aizvadīs izbraukumā, kad šajā nedēļas nogalē, 27. un 28. novembrī, sacentīsies ar SK „Cēsis" un „DU" komandām, kuras savās mājās izdevās uzvarēt. Nākošā mājas spēle 4. decembrī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies pašreiz trešā spēcīgākā LSBL komanda - „LU". Spēles sākums pulksten 14:00.

LSBL regulārā sezona, 24. novembris:

„Liepājas Metalurgs" – „TTT Kadetes" 70:77 (21:17, 11:15, 17:11, 13:19, 5:5, 3:10)
„Liepājas Metalurgs": Feldmane 12, Egle 9, Simanoviča 9, M.Līne 8, Pinstere 7, Zdanovska 7, D.Līne 6, Bauze 6, Kruga 6, Šēna
„TTT Kadetes": K.Aizsila 18, Veidere 14, Langina 13, Brīdiņa 12, Fomina 8, A.Aizsila 6, Zondaka 4, Tomsone 2.