Trešdiena, 08.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Staņislava, Staņislavs, Stefānija;

„Liepājas Metalurgs" meitenēm bezcerīgs zaudējums „RTU Merks"

Mārtiņš Kozlovskis, 10.01.2011. 10:30

Sestdien, 8. janvārī, zaudējumu Latvijas sieviešu basketbola līgas spēlē piedzīvoja „Liepājas Metalurgs" basketbolistes, kuras savu skatītāju priekšā atzina „RTU Merks" komandas pārākumu ar rezultātu 46:71.

Jau pirms šīs spēles bija skaidrs, ka gaidāmā spēle solās būt smaga un sarežģīta. Liepājā ieradās komanda, kas šogad ļoti reāli pretendē uz pirmo trijnieku – „RTU Merks". Turklāt, arī pirmajā abu komandu tikšanās reizē Rīgā pārliecinošu uzvaru izcīnīja tieši galvaspilsētas basketbolistes – 70:41.

Spēles pirmā ceturtdaļa ieviesa būtiskas korekcijas spēles gaitā, jo viešņas ļoti pārliecinoši aizsteidzās priekšā un pirmo desmitminūti noslēdza ar plus 20 – 3:23! Pēc tik bezcerīga spēles sākuma liepājnieces spēja atgūties tikai trešajā ceturtdaļā un komandai izdevās kaut nedaudz pietuvoties (38:53).

Diemžēl spēka pietrūka pēdējām desmit minūtēm, kuru laikā „RTU" basketbolistes atkal atjaunoja vairāk kā 20 punktu starpību un galarezultātā spēle noslēdzās ar mīnus 25 Liepājas komandai – 46:71.

„Metalurgs" rindās labākās ar 10 un 9 punktiem bija, attiecīgi, Maija Līne un Daiga Līne. Savukārt, pretiniecēm 19 punktus guva Anete Kiršteine.

Nākošās divas spēles „Metalurgs" aizvadīs izbraukumā, savukārt, tuvākā mājas spēle gaidāma 19. janvārī, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies „TTT/Juniores". Spēles sākums pulksten 17:00.