Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Mežaparkā notiks "Sportland" slēpošanas svētki

Kaspars Jēkabsons, 25.01.2011. 11:21

12. februārī Mežaparkā notiks sacensības distanču slēpošanā - Sportland slēpošanas svētki, kurus organizē SIA Sportland sadarbībā ar atpūtas kompleksu "Ziemas Parks" un SIA "Rīgas meži". Pasākums notiks projekta "Bauda slēpot Mežaparkā" ietvaros.

Sportland slēpošanas svētki paredzēti aktīviem un sportot gribošiem cilvēkiem visās vecuma grupās, tāpēc sacensībās iekļautas dažādas disciplīnas, ļaujot katram izvēlēties sev atbilstošāko. Bērnu slēpojuma distance būs 600-800 metrus gara, izmantojot gan mākslīgā, gan dabīgā sniega trasi. Savukārt tautas slēpojumam izveidotā viena apļa garums būs 2.1 km (distances atkarībā no vecuma grupas: 6.3km, 8.4km vai 10.5km), sacensībām notiekot uz dabīgā sniega (trase paredzēta slidsolim un klasiskajam solim). Tiks noskaidrots labākais arī slēpošanas sprintā 1.1 km garā mākslīgā un dabīgā sniega trasē, kurā varēs startēt tikai slidsolī.

Pieteikšanās Sportland slēpošanas svētkiem iespējama no 24.janvāra līdz 10. februārim, aizpildot reģistrācijas formu mājas lapā internetā www.sportland.lv un veicot dalības apmaksu, kā arī pirms sacensībām pasākuma dienā. Piesakoties sacensībām līdz 31.janvārim, samaksa paredzēta mazāka, nekā reģistrāciju veicot februāra mēnesī. Sacensību sākums paredzēts pl:12:00, un visiem dalībniekiem tiks piedāvāta iespēja izmantot iesildīšanās apli, kā arī tiks nodrošināta slēpju noma un to serviss. Ar detalizētu informāciju par sacensību programmu un dalības maksu var iepazīties mājas lapā internetā www.sportland.lv .

Jau kopš decembra Mežaparkā darbojas atpūtas komplekss "Ziemas Parks", kas saviem apmeklētājiem piedāvā izbaudīt ziemas priekus kameru šļūkšanas trasēs, slidotavā un lieliski sagatavotā distanču slēpošanas trasē. Turpat tiek organizētas Sportland meistarklases distanču slēpošanā, kuras vada ilggadējs Latvijas biatlona izlases, Vankuveras un Turīnas OS dalībnieks Kristaps Lībietis.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV