Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Zemgale sensacionāli uzveic Liepāju

Māris Gorbunovs, 27.01.2011. 10:36

Vakar Latvijas atklātajā hokeja čempionātā norisinājās trīs regulārās sezonas spēles. Jāatzīmē Zemgales komandas minimāla uzvara izbraukumā par turnīra vicelīderiem Liepājas metalurgs 2. Energija komanda savā laukumā uzveica HS Rīga/LSPA un DHK Latgale apspēlēja HK Ogre.

Zemgale/JLSS izbraukumā ar rezultātu 2:1 (0:0, 0:1, 2:0) izcīnīja ļoti svarīgu uzvaru pār Liepājas metalurgs 2 . Spēles pirmais periods beidzās bez vārtu guvumiem, otrā perioda vidū mājinieki izvirzījās vadībā, precīzs bija Pauls Hodzko. Pēdējā trešdaļā viesi guva divus bezatbildes vārtus (Aldis Āboliņš, Miks Komuls) un svinēja laimīgu uzvaru. Labi šodien nospēlējām. Prieks, ka visa mača garumā spēlētāji pildīja spēles plānu, ilgstoši aizsargājāmies, neriskējām, nenopelnījām daudz noraidījumu, gaidījām pretuzbrukumus. Beigās arī mums paveicās, tā pēc spēles Zemgale/JLSS komandas galvenais treneris Ronalds Ozoliņš.

DHK Latgale savā laukumā rezultatīvā cīņā 8:4 (0:3, 3:1, 5:0) apspēlēja HK Ogre un pakāpās turnīra tabulā uz otro vietu. Jāsaka, ka spēles sākums mājiniekiem neizvērtās ļoti labs – HK Ogre jau spēles piektajā minūtē ar rezultātu 0:3 izvirzījās vadībā, vārtus guva Ernests Vernavs, Sergejs Petuškovs, Oskars Grīvāns. Otrā perioda sākumā Daugavpils komandai izdevās rezultātu starpību samazināt, precīzi meta Bullītis. Viesi pēc Zonenberga vārtu guvuma atjaunoja trīs vārtu pārsvaru, tomēr to noturēt neizdevās un viesi svinēja laimīgu uzvaru ar 8:4. Mājinieku rindās par rezultatīvāko spēlētāju kļuva veterāns Aleksandrs Kerčs 4 (1+3), dublis šajā spēlē Vladislavam Balakunam un Aleksejam Matvejevam.

Elektrēnu Energija-Orakulas Viļņā uzņēma turnīra pastarīšus HS Rīga/LSPA. Pārliecinošu uzvaru ar rezultātu 5:1 (2:0, 3:1, 0:0) svinēja Lietuvas komanda. Uzvarētājiem divus vārtus guva Šarunas Kuliešius, pa reizei atzīmējās Andrejus Židkovas, Aivaras Bendžius un Šarunas Suhomļinas, viesiem izcēlās Henrijs Uzraugs.

Šajā nedēļās nogalē notiks vairākas spēles, šo piektdien – HS Rīga/Prizma viesosies Liepājā, SMScredit.lv šoreiz savā laukumā centīsies ņemt revanšu MONARCH komandai, HS Rīga/LSPA Akadēmijas ledus hallē sacentīsies ar DHK Latgale, Zemgale/JLSS Jelgavā spēlēs ar HK Ogre. Vienīgajā sestdienas spēlē Vidzemes OC ledus hallē (Valmierā) savā starpā sacentīsies Elektrēnu Energija-Orakulas un SMScredit.lv komandas.