Piektdiena, 17.Maijs 2024. » Vārdadienas svin: Umberts, Herberts, Dailis;

Latvijas Frisbija čempionāta spēļu apskats

Dainis Jakovels, 14.02.2011. 09:42

12. februārī Ogrē, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, tika aizvadītas Latvijas Frisbija čempionāta telpās 2010/2011 otrās kārtas spēles sieviešu grupā. Turnīra kopvērtējuma tabulas augšgalā nostiprinājušās pērnā gada zelta un sudraba godalgu ieguvējas „Moments" (Ogre) un „KCN Rīga".

Dienas spraigākā cīņa izvērtās Rīgas komandu derbijā starp „KCN Rīga" un „Ultimate Decision RTU" komandām. Spēles sākums noritēja punkts, puslaikā „KCN Rīga" devās ar viena punkta pārsvaru (7:6). Turpinājumā „UD RTU" spēja izlīdzināt rezultātu un izvirzīties vadībā ar divu punktu pārsvaru, tomēr „KCN Rīga" nepadevās, spēja pārņemt iniciatīvu, gūstot četrus bezatbildes punktus, gūt uzvaru – 13:9.

Interesanta spēkošanās tika gaidīta arī čempionvienības „Moments" (Ogre) spēlēs pret „Hands-Up" (Ventspils), jo abas komandas čempionātā nebija piedzīvojušas zaudējumus, un pērnā gada bronzas medaļu ieguvējām „SalsaPils" (Salaspils). Abas spēles sākās ar līdzvērtīgu cīkstēšanos, tomēr līdz puslaikam „Moments" spēja iegūt divu punktu pārsvaru un doties pārtraukumā ar rezultātu 7:5. Čempionvienība turpināja spēlēt pārliecinoši, palielināt pārsvaru un gūt divas uzvaras - 13:8.

Šīs pašas dienas rītā Rīgā, Olimpiskajā sporta centrā, tika aizvadīta arī viena čempionāta spēle vīriešu grupā starp Rīgas komandām „Hardcore Ultimate" un „Ultimate Decision". Jau no pašas cīņas sākuma vadībā izvirzījās „Hardcore Ultimate" un līdz puslaikam spēja iegūt 3 punktu pārsvaru (7:4). Otrajā spēles daļā „Ultimate Decision" spēja samazināt pretinieku pārsvaru līdz minimumam (+1), tomēr „Hardcore Ultimate" spēlēja precīzi un izcīnīja uzvaru – 13:11.

Vairāk informācijas par spēļu rezultātiem var rast Latvijas Frisbija federācijas mājas lapā www.frisbee.lv.

Nākamās Latvijas Frisbija čempionāta telpās 2010/2011 spēles notiks 27. februārī Valmierā, Vidzemes olimpiskajā centrā, vīriešu grupā un 5. martā Ogrē, Ogres 1. vidusskolas sporta hallē, sieviešu grupā.