Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

„Liepājas Lauvas" pārspēj „BA Turība" komandu

Mārtiņš Kozlovskis, 17.02.2011. 12:43

Trešdien, 16. februārī, pārliecinošu uzvaru Latvijas basketbola līgas 1. divīzijas mājas spēlē izcīnīja „Liepājas Lauvas" basketbolisti, kas Liepājas Olimpiskajā centrā ar rezultātu 76:67 pārspēja „BA Turība" komandu.

Abām komandām šī bija ceturtā spēkošanās reize šajā sezonā un tajā pašā laikā arī pēdējā šosezon. Pirmajās trijās spēlēs pārliecinošas uzvaras bija izcīnījuši liepājnieki un bija pamats ticēt, ka uzvara nekur neizpaliks arī Liepājā.

Spēli abas komandas iesāka ļoti līdzīgi un ne brīdi nebija redzams mājinieku pārākums. Pirmās desmit minūtes noslēdzās tikai ar divu punktu pārsvaru „Lauvām" (21:19), taču otrajā ceturtdaļā mājinieki pamazām sāka atrauties. Puslaika pārtraukumā dodoties plus septiņi liepājniekiem – 40:33.

Pēc pārtraukuma „Lauvas" turpināja pirmajā puslaikā iesākto un vienu brīdi komandas šķīra jau 12 punkti. Trešās ceturtdaļas beigās viesiem izdevās rezultāta starpību samazināt, taču joprojām „Lauvas" bija salīdzinoši drošā vadībā – 61:53.

Pēdējā ceturtdaļā vienu brīdi „Turības" komanda spēja pievilkt līdz sešiem punktiem, taču tas arī bija viss. Galarezultātā „Lauvas" izcīnīja savu 14. panākumu šajā sezonā, pārspējot „Turības" komandu ar rezultātu 76:67.

Liepājas komandas sastāvā labākie ar 13 un 12 gūtajiem punktiem bija abi leģionāri, attiecīgi, Pīrss Kaldvels un Eštons Mičels. Savukārt, „Turības" sastāvā 17 punktus guva Roberts Mednis.

LBL turnīra tabulā „Lauvas" joprojām atrodas augstajā 2. vietā, taču nākošās divas spēles liepājniekiem būs jāaizvada „MasterCard" BBL ietvaros. Jau ceturtdien „Lauvas" dodas uz Igauniju, kur nedēļas nogalē ir gaidāmas divas izbraukuma spēles pret „TTU/Kalev" un „Kalev/Cramo" vienībām. Tuvākā mājas spēle gaidāma tikai 1. martā, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies BC „Nevežis". Spēles sākums pulksten 19:45.