Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

„Liepājas Lauvas 2" izcīna savu septīto uzvaru

Mārtiņš Kozlovskis, 24.02.2011. 14:24

Trešdien, 23. februārī, septīto uzvaru Latvijas basketbola līgas, 2. divīzijas mājas spēlē izcīnīja „Liepājas Lauvas 2" basketbolisti, kas ar rezultātu 86:74 pārspēja pēdējā vietā esošo „VEF Kadeti" komandu.

Skatoties no LBL 2 turnīra tabulas viedokļa liepājnieki bija spēles favorīti. Ja „Lauvas 2" rēķinā bija sešas uzvaras, tad „VEF Kadeti" varēja lepoties tikai ar vienu panākumu pret „Līvāniem".

Abām komandām šī bija otrā tikšanās reize šajā sezonā. Pirmajā spēlē Rīgā pārāki bija „Lauvas 2", kuri kadetiem neatstāja nekādas cerības – 75:56, uzvaras pamatus ieliekot jau pirmajā puslaikā (45:21).

Šoreiz spēle sākās krietni vien līdzīgāk un lielāko tās daļu vadībā atradās tieši rīdzinieki. Pirmā ceturtdaļa noslēdzās ar rezultatīvu neizšķirtu – 25:25, taču otrajā desmitminūtē mājinieki pamazām pārņēma vadību spēlē. Lielajā pārtraukumā „Lauvas 2" devās esot vadībā ar 13 punktiem – 47:34.

Trešajā ceturtdaļā liepājnieki vēl par septiņiem punktiem palielināja savu pārsvaru (72:52) un šķita, ka cīņa ir noslēgusies. Tomēr pēdējo desmit minūšu laikā viesi rezultātā spēja pietuvoties līdz pat 7 punktu atstatumam (81:74). „Lauvas 2" spēles izskaņu tomēr aizvadīja pārliecinošāk un Jāņa Kliesta tālais trīspunktnieks pielika punktu spēlei, uzstādot galarezultātu 86:74.

Šī liepājniekiem bija septītā uzvara šajā sezonā un ļoti svarīga būs nākošā cīņa pēc nedēļas, 3. martā, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies „Zemgale/LLU" komanda. Uzvara ļautu „Lauvām 2" pakāpties vietu augstāk, taču spēle pret 6. vietā esošajiem Jelgavas basketbolistiem nesolās būt viegla. Spēles sākums pulksten 19:30 un ieeja skatītājiem: bezmaksas!