Trešdiena, 07.Jūnijs 2023. » Vārdadienas svin: Gaida, Arnis;

Martā Rīgā notiks distanču slēpošanas sacensības

Dace Kurpniece, 25.02.2011. 14:26

Nav nekāds noslēpums, ka distanču slēpošana ir pēdējo divu ziemu kulta sporta veids visā Latvijā, par ko parūpējušies ir gan laika apstākļi, gan slēpošanas inventāra tirgotāji, gan trašu uzturētāji un tautas nebeidzamā mīlestība pret šo veselīgo un visiem viegli pieejamo sporta veidu.

Pērn decembrī izveidotā Biķernieku slēpošanas trase rīdzinieku vidū guvusi lielu popularitāti. Tāpēc tā uzturētāji nolēmuši noorganizēt Rīgas iedzīvotājiem viegli pieejamas sacensības, kuras apmeklēt iespējams pat ar sabiedrisko transportu. Turklāt sacensības tiks orientētas uz tautas klases sportistiem – ģimenēm un uzņēmumu kolektīviem. Distanču garumi pa spēkam būs ikvienam un sacensības tiks noslēgtas ar retro apļa slēpojumu, kurā aicināti piedalīties visi, kam pagrabā vai antīko lietu istabā atrodamas vecās labās koka slēpes – tādas, kuras sasniegušas savu antīko vecumu – vismaz 25 gadus un kurām vismaz vienu reizi vēl lemts izbraukt 2.2km garu apli un priecēt klātesošo acis ar patiešām vēsturiskām vērtībām.

Pašiem mazākajiem slēpotājiem būs iespēja veikt 0.4km garu slēpojumu un cīnīties par balvām, jauniešiem paredzēta 2.2km distance, savukārt pārējām vecuma grupām – 7.6km slēpojums. Kopvērtējumā tiks vērtētas arī sacensībām pieteiktās ģimenes, kā arī uzņēmumu kolektīvi varēs parādīt sevi, sajusties vienoti slēpojumā un cīnīties par uzvaru. Turklāt dalības maksa reģistrējoties iepriekš būs ļoti demokrātiska.

Sacensības „Biķernieku Kauss 2011" notiks 12.martā, un ja rīdzinieku un viesu atsaucība un vēlme piedalīties būs tikpat liela kā to apņēmība slēpot ikdienā, sacensības kļūs par tradīciju.

Pieteikšanās „Biķernieku Kausam" ir jau sākusies. Reģistrēties var visos Burusports veikalos, Burusports inventāra nomā pie Biķernieku trases un interneta mājas lapā burusports.lv, kur pieejama arī sīkāka informācija par distancēm, sacensību programma un nolikums.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV