Sestdiena, 27.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne;

„Liepājas Lauvas 2" izcīna uzvaru un pakāpjas augstāk turnīra tabulā

Mārtiņš Kozlovskis, 04.03.2011. 11:45

Ceturtdien, 3. martā, astoto panākumu Latvijas basketbola līgas 2. divīzijas mājas spēlē izcīnīja „Liepājas Lauvas 2" basketbolisti, kas ar rezultātu 92:73 pārspēja „Zemgale/LLU" komandu.

Turnīra tabulā augstāk atradās Jelgavas basketbolisti, kuri pirms šīs spēles bija 6. pozīcijā. Savukārt, „Lauvas 2" ar septiņiem panākumiem un 10 neveiksmēm bija 9. vietā. Turklāt, iepriekšējā spēlē Jelgavā minimālu uzvaru izcīnīja mājinieki, sagādājot liepājniekiem vienu no sāpīgākajām neveiksmēm šajā sezonā (67:68).

Neskatoties uz iepriekšējiem rezultātiem spēles sākumu krietni vien sekmīgāk iesāka mājinieki, kuri pirmajās minūtēs izvirzījās vadībā ar (12:0). Ceturtdaļas turpinājumā viesi pamazām atguvās, taču vadību atdot „Lauvas 2" negrasījās. Dodoties lielajā pārtraukumā plus 13 mājiniekiem – 48:35.

Pēc pārtraukuma „Lauvas 2" turpināja palielināt rezultāta starpību un pēc trijām desmitminūtēm mājinieki bija iekrājuši jau 19 punktu pārsvaru (66:47). Atlikušajās desmit minūtēs vienīgais aktuālais jautājums bija ar kādu rezultāta starpību „Lauvas 2" revanšēsies jelgavniekiem. Turpinājumā rezultāta starpība vairs nemainījās un „Lauvas 2" izcīnīja savu astoto panākumu ar rezultātu 92:73.

Liepājas komandā rezultatīvākie bija Meieru un Mejeru brigāde. Ar 25 punktiem šajā vakarā izcēlās Mareks Mejeris, 20 punkti Mārtiņa Meiera rēķinā, bet 19 punktus guva Dāvis Lejasmeiers. Savukārt, pretiniekiem labākais ar 22 punktiem bija Andris Justovičs.

Liepājniekiem šī bija astotā uzvara šajā sezonā, kas komandai visbeidzot ir ļāvis pakāpties augstāk turnīra tabulā – 8. vietā. Taču lai komanda nodrošinātu savu dalību izslēgšanas spēlēs uzvaras ir jāizcīna arī nākošajās spēlēs. Pirmā spēle jau nākošās nedēļas sākumā, 7. martā, kad Rīgā būs jāmērojas spēkiem ar vienu no sīvākajiem pretiniekiem „BAA Rīga".

Tuvākā mājas spēle, un tajā pašā laikā arī pēdējā regulārā čempionāta spēle, tiks aizvadīta 22. martā, kad Liepājas Olimpiskajā centrā viesosies principiālie „Ventspils Augstskolas" basketbolisti. Spēles sākums pulksten 19:30.