Piektdiena, 26.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Rūsiņš, Sandris, Alīna;

Latvijas izlase piekāpjas Zviedrijai

Māris Gorbunovs, 31.03.2011. 10:39

Vakar Latvijas hokeja izlase savā pirmajā Euro Hockey Challenge spēlē, izbraukumā ar rezultātu 1:4 (2:0, 1:1, 1:0) atzina Zviedrijas komandas pārākumu. Mūsu izlases labā vienīgos vārtus guva Kaspars Saulietis.

Mājinieki savus pirmos vārtus guva jau spēles sestajā minūtē, kad skaitlisko vairākumu realizēja Davids Petraseks. Divas minūtes pirms perioda beigām zviedri pārsvaru dubultoja – precīzi pa Edgara Masaļska vārtiem meta Antons Landers.

Otrajā perioda sākumā mūsu komandai rezultātu starpību izdevās samazināt līdz minimumam, precīzi no asa leņķa zviedru vārtos meta Kaspars Saulietis, 1:2. Pēc minūtes zviedri atkal atjaunoja divu vārtu pārsvaru, otro reizi spēlē realizējot skaitlisko vairākumu (Zakrisons), 1:3.

Trešā trešdaļa iesākās ar mazāku Zviedrijas komandas pārsvaru pamazām, diemžēl mūsu komandai neizdevās gūt vēl vienus vārtus spēlē. Toties Zviedrijas izlase perioda izskaņā guva ceturtos vārtus (Turnbergs) un svinēja pārliecinošu uzvaru ar 4:1.

Šodien mūsu komanda dodas uz Šellefteo, kur rīt, 20:30 aizvadīs otro savstarpējo spēli pret Zviedrijas izlasi. Spēlei online režīmā varēs sekot šeit http://stats.swehockey.se/

Pēc spēles Latvijas izlases treneris Harijs Vītoliņš atzina: Zviedri šajā spēlē bija ātrāki, ātrāk pieņēma lēmumus uz laukuma. Tomēr arī mums bija savi momenti. Ļoti labi cīnījāmies, nezaudējām spēka spēlē. Protams, ir daudz mīnusu pie kuriem būs jāstrādā, tomēr tā ir tikai pirmā pārbaudes spēle, treniņprocess rīt pēc plāna. Rīt noteikti centīsimies nospēlēt daudz labāk.

Zviedrija - Latvija 4:1 (2:0, 1:1, 1:0)

Vārti: 5:37 Petraseks (Turnbergs, Pērsons, vair.) 1:0, 17:54 Landers (Pērsons, Peterstrēms) 2:0, 21:35 Saulietis (Štāls) 2:1, 22:36 Zakrisons (Silfverbergs, Vidings, vair.) 3:1, 55:20 Turnbergs (Pērsons, Ekholms) 4:1
Soda minūtes: 10:12
Metieni: 41:22
Vārtsargi: Marks Ovuja - Edgars Masaļskis

HF ģenerālsponsors: Aldaris; Izlases ģenerālsponsors: Grindeks; Sponsori: LR Izglītības un zinātnes ministrija, Venden, Baltikums Apdrošināšana, AirBaltic; Atbalstītāji:, Sports Lukss, Nike, Xerox CRC, Dzintars, Lāči, Bauer, Pietro Filipi. Informatīvie atbalstītāji: LTV7, TVNET, Sportacentrs.com, LETA, Apollo, Sportadraugiem.lv, Sporta Avīze, žurnāls Sports, MK-Latvija, Latviešu Radio, Latvijas Radio1, Spice, inbox.lv.