Piektdiena, 24.Marts 2023. » Vārdadienas svin: Kazimirs, Izidors;

Panadol kalnu divriteņu maratona trases iepazīšanās brauciens

Līga Glāzere, 10.08.2011. 12:12

21. augustā Dzintaru pludmalē startēs šogad Latvijā vienīgās starptautiskās kalnu divriteņu sacensības - Panadol MTB maratons. Vienlaikus tās ir arī vienīgās MTB sacensības Rietumeiropā, kurām starta/finiša zona ir pludmalē. Pirms Panadol kalnu divriteņu maratona, kas notiks jau 21. augustā, Alpha Baltic Sport aicina ikvienu riteņbraukšanas entuziastu, šo sestdien, 13. augustā piedalīties 40 km trases iepazīšanās braucienā. Izbraukšana plkst. 12:00 no autostāvvietas, kura atrodas nogriežoties no Jūrmalas šosejas pa labi pirms iebraukšanas Jūrmalā virzienā uz Ventspils šoseju.

40 km trases iepazīšanās braucienu vadīs pieredzējušais riteņbraukšanas speciālists Dainis Ritums, kas ir arī Alpha Baltic/Unitymarathons.com komandas treneris. Pirms došanās trasē Dainis Ritums novadīs drošības instruktāžu, klātesošie varēs uzdot sev interesējošus jautājumus. Treneris Dainis Ritums iesaka dalībniekiem paņemt pulsometrus, lai kontrolētu savu slodzi.

Trases dzirdināšanas, ēdināšanas punktā būs izveidota bāzes stacija, kur dalībnieki varēs atveldzēties, kā arī būs pieejams K-Active fizioterapeits, kas paskaidros, kā saudzēt tās ķermeņa daļas (ceļa locītavas, muguras lejasdaļu un sprandu), kuras visbiežāk traumē riteņbraucēji. Tāpat fizioterapeits piedāvās izmēģināt kinezioloģisko teipu, kas ir vienpusēji lipīga, dabīga materiāla lenta (kokvilna, akrils). Šā teipa mērķis ir mazināt sāpes, krampjus un noguruma sajūtu pēc treniņa vai sacensībām.

Panadol MTB maratonam var reģistrēties interneta mājaslapā www.maratoni.lv, veikalu tīklā Fans visā Latvijā, Maxima XX un XXX tīkla veikalos, informācijas nodaļās, kā arī reģistrācijas stendā t/c Spice pirmajā stāvā, pie informācijas stenda, katru piektdienu, sestdienu un svētdienu.

Atgādinām, ka šogad īpaši patīkams pārsteigums ir sagatavots mazajiem sportistiem. Pateicoties Maxima Favorit atbalstam, bērni līdz 12 gadu vecumam dalībai gan Panadol MTB maratonā, gan skriešanas sacensībās līdz pasākuma norises dienai var reģistrēties bez maksas.

Panadol MTB 40 km distances kopējais balvu fonds ir 3500 eiro. Turklāt arī tie, kas nekāps uz goda pjedestāla, varēs pretendēt uz naudas balvām. 40 km distancē dalībnieks, kurš finišēs kā 100., 200., 300., 400., 500., 600., 700., 800., 900. vai 1000., saņems garantētu naudas balvu 100 eiro.

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2023
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV