Sestdiena, 27.Aprīlis 2024. » Vārdadienas svin: Tāle, Raimonda, Raina, Klementīne;

“Barons/LMT” soli tuvāk Latvijas bronzai

Gatis Kreceris, 15.05.2007. 23:30 | komentāri (3)

Pārliecinošu uzvaru LBL mazā fināla trešajā spēlē izcīnīja „Barons/LMT” basketbolisti, kuri savās mājās ar 104:66 sagrāva Liepājas „Lauvas”. Rezultāts sērijā līdz 3 uzvarām ir kļuvis 2:1 „Barons/LMT” labā. Uzvarētāju labā 20 punkti un 7 rezultatīvas piespēles Armanda Šķēles kontā.

Mača sākumā „Lauvas” pierādīja, ka var cīnīties ar Latvijas vicečempioniem kā līdzīgs ar līdzīgu. Pēc veiksmīga Pusaudža trīspunktnieka viesi atradās vadībā ar 5 punktiem 11:6, taču turpinājumā mājinieki sāka lēnām pievilkt. Nepilnas 3 minūtes līdz pirmās desmitminūtes beigām Kravčenko ar precīzu „trīnīti” panāca izlīdzinājumu 21:21. Atlikušajā laikā krietni veiksmīgāk jau darbojās „baroni”, kuri pirmo ceturtdaļu noslēdza ar 6 punktu pārsvaru 29:23.

Otrās ceturtdaļas sākumā mājinieki guva 5 punktus pēc kārtas, tādejādi panākot līdz šim lielāko pārsvaru + 11, 34:23. Puslaika turpinājumā „Lauvas” būtiski uzlaboja savu spēli uzbrukumā un pakāpeniski deldēja mājinieku pārsvaru, līdz tas bija vairs vien 2 punkti. Pēc nospēlētām neaudz vairāk kā 5 minūtēm rezultāts bija 38:36 „baronu” labā. Pirmā puslaika beigu daļā veiksmīgi laukuma abos galos darbojās Mārtiņš Skirmants un pateicoties tieši viņa centieniem „barons” pēc aizvadītām 20 minūtēm atradās vadībā ar 7 „acīm”, 50:43.

Otrā puslaika pirmos 5 punktus guva viesi un līdz neizšķirtam „Lauvas” šķira vairs tikai viens precīzs raidījums. Ar šādu iznākumu nebija apmierināti mājinieki, kuri ceturtdaļas turpinājumā burtiski nospieda „Lauvas”. Spēle aizgāja teju vai visiem „baroniešiem”, kuri nāca laukumā. Galarezultātā trešā desmitminūte tika uzvarēta pārliecinoši, ar 12 punktiem. Rezultāts pēc aizvadītām 30 minūtēm bija 78:59.

Mača pēdējā ceturksnī „baroni” sērijas trešajā spēlē vairs nedeva nekādas cerības „Lauvām” pacīnīties par uzvaru. Mājinieki pakāpeniski palielināja rezultāta starpību līdz tā spēles beigās sasniedza graujošu 38 punktu pārsvaru. Ceturtajā ceturtdaļā „baroni” viesiem ļāva iemest vien 7 punktus uz ko paši atbildēja ar 26 „acīm”. Spēles beigu rezultāts bija graujošs 104:66.

"Barons/LMT" - "Liepājas lauvas" 104:66 (29:23, 21:20, 28:16, 26:7)

Barons: Šķēle 20, Ceraničs 18, Roulands 13, Skirmants 12, Bērziņš 12, Kravčenko 9, Jeromanovs 6, Kosuškins 5, Gulbis 5, Čunda 4.

Lauvas: Jurevičus 16, Ansons 14, Pusaudzis 12, Oberšats 9, Citskovskis 9, Graudiņš 4, Porziņģis 2.