Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Darbu sāk distanču slēpošanas trase Biķerniekos

EasyGet.lv, 10.12.2012. 12:56

Iestājoties ziemai, darbu sākusi Rīgā garākā distanču slēpošanas trase Biķernieku kompleksajā sporta bāzē, kurā jau trešo gadu iespējams pulcēties aktīvās atpūtas cienītājiem visās vecuma grupās, informē Burusports mārketinga vadītāja Dace Kurpniece. Pirmajās darbības dienās trasi izmantojuši jau vairāki desmiti nepacietīgo slēpotāju.
Darbu sāk distanču slēpošanas trase Biķerniekos

Trase pagaidām darbojas „testa režīmā" – trase ir noblietēta un to klāj neliela sniega kārta, līdz ar to slidsolī slēpot var jau tagad. Jāatzīmē, ka pie pašreizējā dabīgā sniega daudzuma trases uzturētāji nevar apsolīt 100% kvalitāti, jo sniega kārta ir visai plāna un var tikt bojāts inventārs. Attiecīgi arī Burusports noma, kas atrodas Motormuzeja telpās, darbojas, taču slēpes pieejamas ierobežotā daudzumā. Sasniedzot aptuveni 15cm biezu sniega kārtu, tiks iedzītas klasiskā soļa špūres un inventāra noma darbosies ierastajā režīmā – pieejami būs kvalitatīvie Atomic slēpju komplekti maziem un lieliem slēpotājiem. Darbojas jau viss 4,7km aplis ar iespēju veikt īsāku – 2,2km distanci.

Distanču slēpošanas trase Biķerniekos regulāri tiek kopta, tai tiek iedzītas vairākas paralēlās špūres klasiskā stila slēpotājiem un plata josla pieejama slidsolim. Pretim inventāra nomai, Sergeja Eizenšteina ielā 6, ir ērta auto stāvvieta. Trase ir apgaismota līdz 21:00 darba dienās un līdz 22:00 piektdienās un sestdienās.

Aktuālā informācija par Biķernieku trasi un nomu atrodama mājas lapā www.burusports.lv, kā arī zvanot pa tālruni 22013324.

Foto: Distanču slēpošanas trase Biķerniekos. Publicitātes foto 

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV