Svētdiena, 02.Oktobris 2022. » Vārdadienas svin: Skaidris, Ilma;

Otro gadu notiks Rīgas Tautas slēpojums Biķernieki

EasyGet.lv, 28.01.2013. 13:38

Svētdien, 10. februārī, Latvijas slēpotāji aicināti piedalīties otrajā Rīgas Tautas slēpojumā Biķernieki 2013. Šī ir jaunā tradīcija slēpotāju vidū, kura bija veiksmīgi debitējusi pagājušajā gadā. Slēpotāji un ziemas sporta veidu piekritēji no Rīgas un citām Latvijas pilsētām vienosies tautas slēpojumā Biķernieku Kompleksajai Sporta Bāzes (BKSB) trasē, kas ir iecienītākā slēpošanas vieta Rīgā.
Otro gadu notiks Rīgas Tautas slēpojums Biķernieki

Tāpat kā pagājušo gadu sacensības būs pieejamas jebkuram Rīgas iedzīvotājam un tās viesiem, lai ikviens ieinteresēts var sajust sacensību garu un gūt prieku no pieveiktās distances. Paši jaunākie varēs sacensties līdz 1km garā distancē, ikvienam slēpošanas entuziastam būs pieejama 15 km Tautas distance, bet stiprākie slēpotāji varēs sacensties 30km garā Izturības distancē. Sacensības reģistrācijā ir atklāta ar šodienu, 28.janvāri, un ir pieejamā mājas lapa www.xrace.lv. Sākot ar 29.janvāri reģistrēties varēs arī visos Sportland veikalos, veikalā MySport un slēpju nomā Burusports. Pirmās nedēļas laikā dalības maksai ir pazemināta cena: Bērnu distance – 2ls, Tautas distance – 5ls, Izturības distance – 7ls. Reģistrācija sacensību dienā sāksies no 9:00, Bērnu slēpojuma starts ir pulksten 11:10, bet Tautas un Izturības distances dalībnieki startēs pulksten 12:00. Sacensību centrā dalībniekiem būs pieejams slēpju serviss un slēpju noma.

„Mums ir liels prieks un gods par iespēju turpināt Tautas slēpojumu Biķerniekos tradīciju arī šogad, kas norisināsies pateicoties Biķernieku Kompleksajai Sporta Bāzei un Rīgas Motormuzeja atbalstam. Gaidām un priecāsimies redzēt Tautas slēpojumā gan jaunus, gan profesionālus slēpotājus, ģimenes un draugus, kuriem šis slēpojums būs laba atpūta un jauns piedzīvojums. Turpināsim tradīciju sveikt sacensību jaunāko un vecāko dalībnieku. Šogad aicinām arī uzņēmumus, organizācijas un sporta klubus pieteikt savas komandas. Šī gada jaunums būs atsevišķa balva labākajai komandai Izturības un Tautas distancē," aicina xRace organizators Jānis Vanags.

Sacensību dalībnieki iepazīties ar sacensību nolikumu un plašāku informāciju var mājas lapā www.xrace.lv.

Foto: Rīgas Tautas slēpojums Biķernieki. Publicitātes foto

» Autortiesības
Visas tiesības paturētas © EASYGET.LV 2006 - 2022
Portālā EASYGET.LV izvietotais materiāls ir pārpublicējams tikai ar EASYGET.LV atļauju. Atsevišķas fotogrāfijas ir atļauts pārpublicēt tās nemodificējot un ievieotjot atsauci uz EASYGET.LV